Ozo Šefpavārs uz riteņiem kiosks - Slikts serviss

31.08.2021 biju ar bērnu uz koncertu Dzegužkalnā Rīgā. Vienīgā iespēja kur nopirkt padzerties bija tikai viens treilera tipa kiosks" ar nosaukumu šefpavārs uz riteņiem". Stendā redzami bija produkti ar Ozo firmas uzlīmēm. Rindas divas garas katra no savas puses jo ir vakcinēto puse un testēto puse. Nostāvējām stundu Rindā gandrīz visu koncertu, kas ar kustīgu bērnu jau nav ērti bet kad pienāca mūsu kārta pirkt ūdeni tikka paziņots ka beidzies un nekādas alternatīvas negāzētiem dzērieniem nav.
Ēdienkartē kas publiski redzama ūdens bija norādīts kā pieejams.
Koncerts izbojāts, bērns palika izslāpis, kas bija par iemeslu koncertu pamest piespiedu kārtā.
Lūdzu domājiet par vairāk pārdevējiem un pamatlietu kā ūdens turiet lielākas rezerves.

C Colemans 01.09.2021

Kāds sakars sliktam servisam. Ja beidzies, tad nav.

B baltmaize 01.09.2021

Varbūt pašiem par ūdeni vajadzēja padomāt jau iepriekš?

I ilrgjefiho 02.09.2021

Mazāk vajag vazāties pa segregāciju atbalstošiem pasākumiem

Good Intentions 02.09.2021

Pārsvarā vecāki parasti parūpējās iepriekš par šādām vajadzībām, lai būtu, lai nav jāpārmaksā, lai nav jāstāv rindās, kuras mēdz būt līdzīgos pasākumos. Beidzās, beidzās diemžēl neko darīt, ja pieprasījums ir un uzturēšanas vietas daudz nav. Vienīgi, ko varu ieteikt uz nākotni ir pieiet un pārliecināties, ka konkrēta prece ir uz vietas.