www.sudzibas.lv Oskars Banga, SIA General Baltic Invest, SIA BangasKrasti, SIA Fortnox Oskars Banga krāpnieks. SIA General Baltic Invest, SIA BangasKrasti, SIA Fortnox

Oskars Banga, SIA General Baltic Invest, SIA BangasKrasti, SIA Fortnox - Oskars Banga krāpnieks. SIA General Baltic Invest, SIA BangasKrasti, SIA Fortnox

Oskars Banga krāpnieks. +371 26005801 SIA General Baltic Invest, SIA BangasKrasti, SIA Fortnox. Konstanti ņem jaunus darbiniekus un nemaksā algu. No celtniecības neko nesaprot, pasūtītāji neapmierināti, viss visu laiku ir jāpārtaisa, jo netiek pieņemti objekti, pareizo materiālu nemāk nopirkt, celtnieku ieteikumus ignorē un vaino darbiniekus. Pasūtītājiem dod neadvekāti zemas cenas, lai vinnētu konkursos, un dzīvo no darbinieku ieguldītā darba, jo samaksāt par darbu darbiniekiem neatliek nauda un pēc objekta pieņem darbā nākamos. Internets ir pilns ar klientu un darbinieku sūdzībām. Līgumi tiek viltoti, kuros norāda pavisam citu firmu, lai izvairītos no saistībām pēc tam. Esiet uzmanīgi, neiesaistieties ar šo darba devēju un šim firmām, algas dienu te nesagaidīsiet, tikai tukšus solījumus. Visu laiku liek tikai jaunus sludinājumus par brīvām vakancēm. Šobrīd viltotais līgums ir nodots valsts darba inspekcijai un policijai.