www.sudzibas.lv Optio optika Arprātīgi augstas cenas atteikšanās veikt garantijas apkalpojumu

Optio Optika - Arprātīgi augstas cenas atteikšanās veikt garantijas apkalpojumu

Arprātīgi augstas cenas un atteikšanās veikt garantijas pkalpojumu
Uzņēmums atlaides laikā atteica piedāvāt atlaidi. Uzņēmums meklē jebkādu iespēju nepiedāvāt esošām klientam atlaidi, neskatoties uz to ka iepriekš apsolīja piedāvāt atlaidi.
Pat arī par brilles receptes atgriešanu prasa naudu !

03.09.2024

K

K Kurt 03.09.2024
Slikts serviss un cenas

Redzams ka uzņēmums ieinteresēts tikai pret cilvēciskā biznesa.Uznemumam neinteresē palīdzēt cilvēkiem, un sniegt kvalitatīvas pakalpojumus.Arpratigi dārgi un pretcilvēciskā attiecībā priekš esošajiem klientiem.Uznemums dara visu lai piesaistīt jaunus klientus par izdevīgām cenām, pēc tam cenas kļūst arprātīgi augsti.Un salabot jaunas lences vai uztaisīt jaunus priekš jau pirkstam pie tā uzņēmuma brillēm nav iespējams dēļ ārprātīgām cēnam

Sudzibas.lv Admin 03.09.2024