NVA Rīgas filiāles aģents - Nicinoša attieksme

21.10.2024. biju aizgājusi uz pirmo ieplānoto tikšanos NVA Rīgas filiālē. 505.kab. darbiniece Sitnija Indulēna. Saruna sākās pēc 5.min klusuma, viņa vienkārši sēdēja pie sava datora, kaut ko klikšķināja, es nesaprašanā ar mazu bērnu uz rokām sēdēju un skatījos uz viņu. Tad viņa beidzot pievērsās man un aizrādīja ka esmu atnākusi pie viņas nesagatavojies. Es pirmo reizi NVA, it kā noklausījusies zoom informatīvo tikšanos, un pārlasot en-tos atsūtītos e-pastus tā arī nesapratu par ko iet runa, noteicu ka saņēmu no viņiem aicinājumu uz konkrētu dienu un laiki un nu esmu šeit. Uz ko darbiniece teica, ka neviens mani neaicināja, ka es pati aizpildīju iesniegumu statusam un vispār kur ir mana aizpildītā dienasgrāmata. Mēģinu viņai stāstīt, ka biju spiesta pārtraukt darba tiesiskās attiecības jo pēc bērna kopšanas nav kas pieskata bērnu, dārziņam nav pienākusi rinda, tādēļ esmu bezdarbnieks. Dabūju dzirdēt ka man ir jāstrādā attālināti, ka es nebūšu nevienam darba devējam vajadzīga, ka neko nejēdzu no darba tirgus un tādā nesmukā garā. Pretīgi. Kad izdzirdēja ka iešu mācīties, aprāva ar vārdiem “Jūs varat darīt ko gribat! Bet jums ir jāmeklē darbs.” Vispār daudz pretīgas lietas vēl bija, ieskaitot to ka izrāva man no rokām reklāmas brošūru, kas stāvēja uz galda kur sēdēju, ar kliedzieniem “Nē! Nedrīkst aiztikt un ņemt to!”. Aizejot kundze pat negrasījās atvadīties. Skrēja man pa piepriekšu saukt nākamo cilvēku iekšā.
Man nav saprotams, ko šis darbinieks dara savā amatā, ja elementāri nevar salikt 2x2 un saprast, ka man nav pašlaik iespējas aktīvi meklēt darbu un it īpaši strādāt, es biju spiesta aiziet no darba dēļ bērna, ko nav kas sēž ar viņu. Es labprāt turpinātu strādāt tur pat, ja man būtu citi apstākļi. Indulēnas kundze, vienkārši padomājiet par šo, tā ir tīra loģika.
Es pati nostrādāju 9 gadus valsts iestādē, pie klientu apkalpošanas, bet tādu nicinošu, pretīgu attieksmi cilvēki nav pelnījuši. Noteikti rakstīšu sūdzību un lūģšu nomainīt darbinieku. Šī kundze mani ilgi vēl atcerēsies. NVA darbiekiem ir bieži jāatgādina par klietu apkalpošanas politiku. Sabiedriskais “fuj” Jums.

K kafijaspauzee 21.10.2024

Pilnībā piekrītu sūdzībai. Pirms gada, kad biju bez darba, pirmo reizi nokļuvu pie šīs darbinieces. Izklāstīju savas vēlmes, taču saņēmu neatbilstošus piedāvājumus, un tajā pašā laikā mani sarāja kā skolnieci. Iespējams, darbu atradu ātri tikai tāpēc, ka negribēju vairs satikt Sintiju Indulēnu. Cilvēks bija rupjš, atļāvās paaugstināt balsi, kas man ir nepieņemami.

T Tautins 22.10.2024

UN, ko maina šī sūdzību rakstīšana. Kā redzat pirms gada tas bija, noteikti ir bijis vēl vairākas reizes. Taču viņa tur turpina un turpina strādāt...

A antonslaukuseta 22.10.2024

ko nozīmē "UN KO MAINA SŪDZĪBU RAKSTĪŠANA" ? visi komentāri ko tu atstāj šajā mājaslapā ir tik naidīgi, ārprāts