www.sudzibas.lv Norde Slikts serviss un attieksme

Norde - Slikts serviss un attieksme

Ir attieksme pirms auto iegādes un tad pēc auto iegādes. Briesmīgs serviss, neiesaku nevienam šeit iegādāties savu auto, jo pēc tam par kvalitatīvu servisu var aizmirst. Tad nepieskrūvē zem motora pannu, tad nepieskrūvē gaisa ieplūdi motoram un problēma pēc problēmas, šķiet ka viss tiek darīts ķep ļep, kakta servisa līmenī. Pēc katras viesošanās servisā ir jāpārbauda kārtīgi kas šoreiz nav izdarīts kārtīgi. Par sasmērētu salonu pēc servisa apmeklēšanas nemaz nav jēgas kaut ko teikt. Pie sarežģītākām problēmām auto jāvēd vismaz 3 reizes lai kaut kas tiktu risināts, pietam tikai tad kad jau patērētāju tiesību konsultācijas vēstule ir nosūtīta, ka garantijas laikā auto ir jāsaremontē, nevis jāatrunājas ka nevar noteikt problēmu. Joprojām viss nav atrisināts un diezvai kādreiz būs... Ja esat jauna auto meklējumos, iesaku skatīties kaut kur citur.