www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Krāpšana, slikts serviss

Mustangs Autoskola - Krāpšana, slikts serviss

Kādu laiku mācījos Mustang autoskolā. Teorija gāja labi, neskatoties uz to, ka pirmos 8 moduļus mācījos attālināti, skolotājs normunds ašmanis labi skaidroja visus ceļu satiksmes noteikumus. Arī trīs klātienes nodarbības pagāja labi, skolotāja jeļena frolova bija brīnišķīga. Bet kā jau visiem šīs autoskolas kursantiem, ar braukšanu bija problēmas. Vispirms bija sergejs volkovs. Viņš mani iemācīja braukt, bet kad biju pabeidzis 10 obligātās nodarbības, teica, ka neesmu gatavs eksāmenam un piedāvāja nokārtot testa eksāmenu, kas Ilga pusotru stundu un viņš pierakstīja pilnīgi visus sīkumus kladē (iebraucu bedrē, cik reizes mirgoja pagrieziena rādītājs, kur braucu nedaudz vairāk par 50 km/h utt.) . Rezultātā nomainīju instruktoru cerībā, ka būs labāk. Viss izrādījās diametrāli pretēji.
Leonīds igumnovs ir sliktākais instruktors, kādu esmu saticis. Bija daudz un dažādi Brīži, sākot ar banālu nepatiku, beidzot ar skaļām replikām. Kad es nācu uz nodarbībām, viņš vienmēr izskatījās neapmierināts un sveicināja mani ar nopūtu, dažreiz viņš nemaz neteica "čau", it kā es viņam būtu apnicis, esmu viņa ienaidnieks. Neiemācīja normāli parkoties, katrā apmācībā tika dots tikai viens mēģinājums. Lamājās, bļāva. Nelaida uz skolas eksāmenu. Kad es gribēju, lai viņš ļauj man kārtot skolas eksāmenu, viņš teica: "izdarīsim izmēģinājuma eksāmenu un skatīsimies, kā brauci, pēc tam man samaksāsi 36 € skaidrā naudā". Protams, ka viņš aizveda mani uz vietām, kur mēs nebijām. Vienu zīmi nepamanīju ar ātruma ierobežojumu 30 km/h, kas pagaidu stāvēja, un tāpēc, ka paātrinājos līdz 40 km/h, uzreiz eksāmens nav ieskaitīts. Vienreiz braucu vakarā, kad bija jau tumšs. Nodarbība tuvojās beigām. Es pēc luksofora nolēmu laideni paātrināties (bet ne lēni!) , tā viņš nikni nopūtās, it kā esmu lēns, un paspēra pa gāzes pedāļa tā, ka bija mežonīgs izrāviens. Man tas viss apnika un es pārgāju uz einštein autoskolu. Tur man pietika ar trīm braukšanas nodarbībām, kur viena no tām bija testa eksāmens, kuru nokārtoju bez rupjām kļūdām un tiku pielaists skolas eksāmenam, kuru veiksmīgi nokārtoju ar pirmo reizi. Tad mani nosūtīja uz csdd un tur es arī nokārtoju ar pirmo reizi. Spriežot pēc atsauksmēm par šo autoskolu google maps un šajā mājaslapā, varam secināt, ka mustangam ir noteikts biznesa plāns, kurā ievilina jūs tajā ar pievilcīgu cenu par teoriju, lai pēc tam iekasētu vēl vairāk naudas par braukšanu (30 braukšanas nodarbības un tad varbūt jūs pielaidīs kārtot skolas eksāmenu) . Pat viens instruktors no einšteina teica, ka viņam ir draugs, kurš bijis gandrīz 100 braukšanas nodarbībās, taču nekad netika sūtīts uz eksāmenu. Un tas viss ir mustang autoskolā.

27.06.2024

E Emmi 27.06.2024

Все инструктора в недошколе Мустанг не учат, а просто тянут время и хотят, чтоб брали как можно больше занятий. Эта автошкола оставит вас не только без прав, но и без последних штанов.

K Krampus 27.06.2024

Šeit būtu labs sižets "Aizliegtajam paņēmienam" vai "Bez tabu". Alkatīgie kretīni.

E EmilsFrog 28.06.2024

Откатал 21 вождение, 2 раза меня инспектор автошколы буквально завалил, после чего пошел в другую автошколу, сразу с 1 раза сдал вождение там, пошел в CSDD в Риге, сдал все экзамены с 1 раза без ошибок вообще. (Ровно через месяц после того как меня последний раз завалили в Мустанге). Вывод - разводят на деньги, 0/10.
Надеюсь мой отзыв поможет вам выбрать другую автошколу.

Good Intentions 28.06.2024

Neko labu nevaru patiekt. Ja tur var vinnēt līdz pat 100 euro kartes mācībām, tad pieļauju kad tur varētu vilkt aiz astes.

L Lolita Afremenkova 28.06.2024

Muļķības, dēls 14.maijā ieguva tiesības. Šajā autoskolā visi eksāmeni ar pirmo reizi, braukšana tikai10 reizes un izcili nolikts csdd.