www.sudzibas.lv Moneza Emocionāla vardarbība pret klientu

AtrisinātaMoneza - Emocionāla vardarbība pret klientu

Gāju parakstīt dokumentus par aizdevumu 4000€, pa telefonu likās piedāvājums okey, aizeju, apskatu līgumu

1.500€ komisija, par ko nebrīdināja
2.Sanāk es paņemu 4000, un kopā atdotu 8000€

Nu likās bikiņ apsurdi, tapēc pateicu, ka neparakstīšu, un man sāk draudēt, ka izsauks policiju, ieliks krāpnieku sarakstā utt. Kā var tā izturēties pret klientu, es mierīgi pasaku, ka nē es neparakstīšu, es neesmu gatavs 50% vnk tā atmaksāt, un turklāt nu nokurienes tik liela summa jāatdod? Neiesaku tur doties, maldinoši procenti, slēptas cenas un vienkārši nepatīkama attieksme pret klientiem.

05.08.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Oaks 08.08.2024

Situācija tika attrisināta, formāli atvainojās un vismaz miers uz sirds ir. Paldies liels par atsaucību, tikai vēlētos, lai pats kredītspeciālists personīgi atvainotos :), bet tas tik tā.

O