www.sudzibas.lv Minikid.lv Krāpšana, maldināšana, ņirgāšanās!!!

Minikid.lv - Krāpšana, maldināšana, ņirgāšanās!!!

28.07.2024. Pasūtīju baltu gultiņu, kurai komplektā bija jānāk arī atvilknei. Bija teikts, ka 7-21 darba dienu laikā tiks piegādāts. Rezultātā - bija jāgaida
mēnesis. Atvedot gultu, saliekot - secinājām, ka nav
atvilknes. Rakstīju e-pastu, zvanījos - pilnīgs ignors.
Zvanīju nākošajā dienā - ņirgāšanās, teica, ka kolēģe esot sajaukusi un ka tās pašas nedēļas laikā izsūtīs līdz 5dienai. Veljoprojām gaidu..
Bēdīgi. Tiešām neiesaku nevienam šeit neko pasūtīt, ja negribat tikt pievilti!
Cūciski! Pat nespēj cilvēcīgi atbildēt uz e-pastiem un
pacelt telefonu ari nemāk, lai uzņemtos vainu. Māk tikai apkrāpt un maldināt cilvēkus cilvēkus.

06.09.2024

M Minikid 12.09.2024

Labdien!

Atvainojamies par sagādāto satraukumu! Ņemsim vērā, šo situāciju un piestrādāsim pie servisa.

Izskatot šo sūdzību, noskaidrojām, ka gultiņa kavējās par +-2-3 dienām no pasūtīšanas brīža. Pie gultiņas bija informācija ka piegāde 7-21 darba dienās. Tas nozīmē ka Jums bija jāsaņem 26.08.2024, bet mēs izsūtījām šo gultiņu 28.08.2024 un mūsu kļūdas pēc gultai nepielikām gultas kasti, kura nāk atsevišķi kā opcija. Vēlāk saņemot vēstuli, un kolēģe izrunāja šo problēmu un sarunaja izsūtīt Jums kasti. Kaste bija sagatavota izsūtīšanai, bet nebija pieteikts kurjers un nākamā dienā kolēģe apslima un nenodeva informāciju tālāk. Piektdien iznākot darbā uzreiz tika nokārtots un Jums izsūtīja šo kasti.

Ņemsim vērā šo situāciju, un labosim savas kļūdas!