Mēness aptieka, 125 - Serviss

Piedzīvoju konfliktsituāciju, emocionālu vardarbību - naidpilnu uzbrukumu no aptiekas klientes, kura stāvēja Rindā pirms manis. Pēc viņas aktīvas bļaustīšanās un citu klientu bīdīšanas un stumdīšanas iejaucos, - viņa verbāli uzbruka man. Pēc lūguma runāt latviski pieauga klientes agresivitāte - tiku saukta vārdos - fašistka, nacionaļnaja morda, pribju.. Ņebudu govorik na vašem.. Utt.) . Kad izvilku telefonu, lai fiksētu notiekošo, bija pavisam nedaudz līdz fiziskam uzbrukumam. Visi klātesošie noskatījās un pie sevis šausminājās, bet neiejaucās. Viena no pārdevējām lūdza agresīvo, krieviski kliedzošo dāmu atstāt telpas, bet otra laipni apkalpoja. Kliente tika apkalpota, turklāt krievu valodā, bet es aizgāju.
Vēlos pateikt, ka jutos apdraudēta no telpās esošā klienta, turklāt bez atbalsta no personāla puses. Atbalstu saņēma agresīvais klients.
Jā, varbūt es esmu viena, bet - mēness aptieka šajā brīdī izvēlējās kā rīkoties un zaudēja lojālu klientu (līdz šim vienmēr esmu iepirkusies tikai šī tīkla aptiekās) .
Notikums - 21.08.2024. Pirms plkst.13.00

T tainsīgatiesa 3 st atpakaļ

latvān-šprote neesi ņuņņa, ja lien bez rindas

N NotGood 54 min atpakaļ

Sūdzība ir par to, ka cita kliente runāja krievu valodā? Varbūt viņa nemaz nav LR pilsone. Pārbaudījāt pasi? Vairāk izskatās, ka tieši Jūs tur izprovocējāt konfliktu kurinot naidu.

Good Intentions 6 min atpakaļ

Nevajag aiztikt vecus tantukus un viss būs bumbās. Personāls arī nav tev ne policists, apsargs vai atbalstītājs. Maksimāli var nospiest trauksmes pogu, ja ir vajadzība. Ja juties apdraudēta, tad sauc policiju.

Good Intentions 3 min atpakaļ

Es personīgi iepērkos tur kur labāka cena un atlaide.