www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Neatbildība, krāpšana

Medicīnas sabiedrība ARS - Neatbildība, krāpšana

Es veicu galvas magnētisko rezonansi bez kontrasta Kodolklinika ARS (tulkojumā kā kodolklīnika) Gardenes 13.
MRI procedūrai ir vairākas kontrindikācijas un blakusparādības. Pie kases viņi man iedeva papīra lapu, kurā bija rakstīts, ka sesijas laikā nedrīkst valkāt metālus. Tas ir neprātīgs. Bet NEVIENA VĀRDA par iespējamām blakusparādībām pēc MRI! It kā magnētiskie viļņi ar radio frekvencēm nekaitē ķermenim.
Mēģināju pajautāt kasierim, iebļāvos, ej prom no manis, es par to neko nezinu.

Radiologa palīdze brīdī, kad viņa nospieda spuldzi, kas bija slikta, turpināja uzstāt, ka viņam jāpabeidz fotogrāfijas un viņa nedrīkst kustēties. Normāls medicīnas darbinieks būtu pārtraucis seansu, ja cilvēks jūtas tik slikti, bet šis man noņēma no galvas ķiveri ar aizsargstiklu un aizsūtīja uz MRI aparātu bez aizsardzības!
Rezultāts: briesmīgas blakusparādības no MRI jau mēnesi
piemēram, galvassāpes, it kā trāpīts pa galvu, slikta dūša, smags vājums un sausums, paaugstināts asinsspiediens un tahikardija, aizliegti cilvēki ar vairogdziedzera darbību un veģetatīviem garīgiem traucējumiem, pretējā gadījumā visa organisma disbalanss garantēts uz nezināmu laiku. Es sāku vietnē YouTube lasīt atsauksmes par cilvēkiem, kuri bija veikuši MRI — simtiem cilvēku rakstīja par tām pašām blakusparādībām. Bet es par to nezināju. Ja man būtu dota izvēle darīt to vai nē, es to nedarītu.

Bet ARS neuzskata par vajadzīgu pacientu brīdināt, norādot, ka šai metodei nav kontrindikāciju. Cilvēka ķermenis jebkurā gadījumā nav izveidots, lai atrastos tik spēcīgā magnētiskajā laukā, tas nekādā veidā nevar būt nekaitīgs! Es uzskatu, ka tas ir noziegums, kam nav vārda. Jūs bijāt spiests kāpt magnētiskajā reaktorā, apstarots ar lielu radioviļņu devu un nosūtīts mājās ar jaunām čūlām.

Cilvēki, kuri nokļuvuši līdzīgā situācijā un kuriem bija blakusparādības, atstājiet savu komentāru!

26.05.2024