www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

18.08.2024
vēls vakars, mc drive Rinda nav liela, bet aiz mums jau seko mašīnas. Veicām pasūtījumu, jautājām, vai ir iespēja iegādāties komplektu ar aplikāciju, atbildēja, ka var, tikai jānoskane, viss sanāca, braucam nerēķināties, un braucam gaidīt savu pasūtījumu, cilvēki bijām 5.
Labi, sīkums ar to, ka lūdzām salikt komplektus atsevišķi, bet konkrēti manas aplikācijas pasūtījums nav pilna komplektācija, un cienot citus pasūtījuma veicējus, mēs nobraucam nedaudz Maliņā, un 3 min laikā pēc pasūtījuma saņemšanas devos pie mc drive lodziņa ar visu čeku, uz ko man "laipni" atbildēja, es pati personīgi liku jūsu pasūtījumu, varat paskatīties monitorā, monitorā un čekā es visu redzu, arī čeka pieskaitītos mistiskos burgerus un pēc tam nomīnusotos, bet reāli mans es uzskatu cenu ziņā dārgais pasūtījums nav, man pateica, ka ir, nu lūk, paldies visu labu.
Mācība, nedomāt, ka citi cilvēki arī vēlas ēst un gaida pasūtījumu vēlu vakarā, domāt par sevi.