MB World Commerce Kaunas LT-47115 Raudondvario pl.226 Ligita M. - maldināšāna

Jūsu pasūtījums ir ceļā
Jūsu pasūtījums ir ceļā. Izsekojiet savu sūtījumu, lai redzētu piegādes statusu.

Pārskatīt savu pasūtījumu
or Apmeklējiet mūsu veikalu

YunExpress izsekošanas numurs: YT2409221272306277

Preces šajā sūtījumā
Ortopēdiskie apavi ar mīkstu zoli pavasarim un vasarai × 1
Brūna / 36
Ja jums ir kādi jautājumi, atbildiet uz šo e-pastu vai sazinieties ar mums pa tālruni [slēpt]@prece1.lv

Jūsu pasūtījums ir ceļā pie jums, izsūtīts 02.04
Tas jums tiks piegādāts līdz vidējam piegādes termiņam, kas norādīts mūsu vietnē Prece1.lv - https://prece1.lv/pages/sutisanas-politika šeit par piegādes laikiem.
Jūs varat izsekot sūtījumam šeit- - https://prece1.lv/apps/track123?nums=YT2409221272306277
Gaidām izsekošanas sistēmas atjauninājumus.
Sūtījums noteikti tiks piegādāts.

Ar cieņu
Ligita M.
Klientu apkalpošanas speciālists
Prece1.lv
Cien. Klient!

Esam ievietojuši Jūsu paku nr.JJFI67077070003653279 paku terminālī Smartpost kiosks Maxima Talsu,

Talsu šoseja 25, Jūrmala, veikala Maxima, pie Jānis Roze, darba laiks smartp.me/3EcDLRU. Pakas uzglabāšanas termiņš - līdz 27.04 (ieskaitot), tomēr lūdzam rast iespēju izņemt paku pēc iespējas ātrāk.

Labdien!
Gribu uzzinat par savu pirkuma atgriešani uz šodien?
Laba diena

Ligita M.
Klientu apkalpošanas speciālists
Prece1.lv
Labrīt!

izmērs nederēja. kā es varu atgriezt paku un atgūt naudu?

Jusu Smartpost paka JJFI67077070003653279

Laba diena! [slēpt]@inbox.lv
info
22/04/2024, 10:15
После получения подтверждения своей информации о возврате посылки и при отправлении нескольких писем о получении посылки продавцом все без ответа. Как в воду канули
Ceru, ka saņemšu naudu par savu preci
Ar cienu Ļ. Karelova