Mazais Ansis - Ēdiens

Brīvdienās, braucot no Valmieras uz Rīgu, piestājām izslavētajā Mazajā Ansī. Nu ko es varu teikt, porcijas mazas, tik vienkāršas cik vienkāršas vien var būt, bet cenas augstas. Par piedevām atsevišķa samaksa, tāpat arī par mērcīti atsevišķi jāmaksā bija. Paņēmu vistas šašliku un saldos kartupeļus , maziņš iesmiņš, gaļa sausa, kartupeļi, maza maza čupiņa, maza salatčupiņa. Biju tik vīlusies, jo jutos nepaēdusi par tādu cenu. Oficiante nelaipna, ilga gaidīšana, kaut cilvēki nebija daudz. Otrreiz šeit noteikti neapstašos. Tad labāk paēst jau Valmierā - Bastiona vai Pasednica, vai pa ceļam Bērzos vai Raganā. Palasot atsauksmes jau daudzus gadus izskatās nekas nav mainījies. Vai tiešām īpašnieki nelasa un neņem neko vērā?!

21.09.2024