www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Krāpšana, naudas neatdošana

Mārtiņš Alksnis - Krāpšana, naudas neatdošana

Nekad dzīvē neaizdodiet un neuzķeraties uz šī cilvēka mahinācijām. Raksta ar domu nosūtīt viņam 30-60 eiro, Saka, ka viņam esot bezriska likme sporta totalizatorā, nosūta bildi, ka tāda ir. Kad likme ir uzvarēta, tad sāk atrunāties, ka izmaksā ļoti lēni, un tad vienu vakaru uzraksta, ka beidzot ir izmaksāta bet tad sākas citi iemesli kāpēc naudu nevar atsūtīt. Bija itkā norm čoms, nebiju domājis, ka tā var apkāst, bet beigās izrādās, ka parādā ir pusrajonam un ieejot še var redzēt daudz sūdzības par viņu. Tikai brīdinu neuzķeraties uz viņu, jo viņa krāpšanās joprojām ir aktuāla.

D DeividsJ 11.06.2024

Kā cilvēki jau teica,neuzķeraties uz šī cilvēka mahinācijām! Vienu dienu telegramā cilvēks uzrakstija vai neinteresē sporta likmes. No malas izskatijās diezgan sakarīgs cilvēks,sakarīgi runāja un sūtija daudz bildes no likmēm! Tad piedāvāja,ka ieskaitot 50€ uz viņa norādīto kontu 50€,nedēļas laikā uzpelnīs uz 300€. Paiet nedēļa un sākās visādas atrunas un attaisnojumi. Nevar izņemt naudu laukā,kas bija paredzēta man un par ko vienojāmies,jo visa nauda ir salikta uz likmēm,utt!
Neuzķeraties,īsts mahinātors un ir pelnijis būt policijas aculokā par visām šīm mahinācijām!
Kaut kas lietas labā ir jādara,lai citi cilvēki neuzķertos uz šīm visām mahinācijām no Mārtiņa Alkšņa puses!
P.S Telegrama kanālu sauc WBWIN.

L LielaisRonis 17.06.2024

Nesen arī uzķēros uz šo ākstu 😃 Joprojām čakarē cilvēkus un sprauž batonus ausīs

L LielaisRonis 17.06.2024

Varbūt kādam ir interese kopistiski atrast šo ķēmu un atgūt izkrāpto naudiņu

D DeividsJ 17.06.2024

Protams!

S subzero 30.06.2024

Mani uzmeta uz vairāk kā 500 eur. Esmu gatavs tiesāties, kā arī pērku jebkādu noderīgu info par viņu. Ja kādu vēl uzmeta, rakstiet man, ar vairāk pierādījumiem būs vieglāk viņu apturēt. Rakstiet man +47 98901148 (Norway numurs, jo esmu tur)