Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

1) Mana bērna bildēm bija pievienotas klāt 13 citu bērnu bildes un grupiņas bildes vietā bija citas grupiņas fotogrāfija.
2) 4. Aprīlī notika bildēšanās. 26. Aprīlī es un daļa citu vecāku, čatojot whatsapp b/d grupiņā, uzzināja, ka bildes jau kādu laiku ir pieejamas. Pagājušo gadu tika saņemta sms ar informāciju, ka bildes ir ievietotas mājaslapā un var veikt pasūtījumu. Biju norādīJusi telefona nr. Un arī šogad cītīgi gaidīju sms no mārītes fotokompānijas, bet nekā.

Piezvanīju mārītes fotokompānijai, lai informētu, ka mums ir citas grupiņas forogrāfija, kā arī informēju, ka nebiju saņēmusi sms par bilžu pieejamību. Saņēmu atbildi, ka man pašai jāsedz sūtīšanas izmaksas, lai gan citiem vecākiem, kuriem neesot tikusi atsūtīta informācija, esot saņēmuši bezmaksas piegādi, - kā uzzināju no pašiem vecākiem.

Un varu piekrist citiem komentāriem, ka Cenas ir neadekvāti augstas.

16.05.2024

P