Mājai un Dārzam - Termiņi

Atkārtoti apmeklējot veikalu ievērojām, ka jau no jūnija stāv nocenoto preču grozā sejas masku komplekts, kam termiņš beidzās jūnija beigās.
Uzrunājot atkārtoti personālu oktobrī, ka veljopojām tās tur ir asi atcirta ja viņa tā gribēšot, tad arī pārdošot. Pēc sarunas sekoja pa veikalu ar pārmetošu, skaļu toni sacīja, ka cenu precei nosaka bēgušais termiņš. Par ko bijām pārsteigti.
Nāca vel pārmetumi vai tad visos veikalu, ja ierauga iztecējušu termiņu, to sakot.
Protams, ja šādi gadījumi ir, ka precei ir beidzies realizācijas termiņš apkalpojošam personālām norādām.
Varbūt sejas maskas nav pārtika, kurai ir kritiskāka nozīme termiņam. Taču ražotājs ir paredzēji un norādījis datumu, līdz kuram prece ir jārealizē.

10.10.2024