www.sudzibas.lv Maile Cargo Krāpšana, naudas neizmaksāšana

Maile Cargo - Krāpšana, naudas neizmaksāšana

Pēc veiksmīga reisa 2 mēnešu garumā, kompānijai uz aiziešanas pamata radās velme atvilkt 350 eiro lielu naudu no manas nopelnītās algas. Itkā par degvielas pārtēriņu, nostrādāju godam reisa laikā aizvilku kolēģi uz servisu, kas ļoti iespejams prasīja degvielas patēriņa paaugstināšanos.
Beļģijā uz servisu bija jāvelk 113 km uz vienu galu, kas protams bija vidējās degvielas patēriņa paaugstināšanās līmenis uz reisu.!
Galu galā sanāca segt man izdevumus kolēģa vilkšanai.
2. Lai paspētu mājās 3 jās dienā no beļģijas nācās lidot ar 90 km/h kas protams to visu patēriņu pacēla.
Nerunājot par to ka pirms stāšanās pie viņiem darbā brīdināju ka nestrādāju ar kompānijām kas atņem algu no šoferiem par degvielas pārtēriņiem, jo reisi ir neparedzami.!
Vēl pie sazvanīšanās ar priekšnieks paskaidroja ka vidējais patēriņš ir, un prasot kas notiks pārsniedzot. Atbilde. Nebaidies ar tevi vienmēr ir viss ok.
Pirms aiziešanas vēl pēdējā dienā, piezvanīja piedavāja pacelt algu par 10 eiro dienā.
Un tomērt laikam būs jābrīnās ka tas bija sods par aiziešanu.