www.sudzibas.lv Līstes pasaule Slikts serviss, nekaunīga attieksme pret klientu

SIA "TCS" Līstes pasaule - Slikts serviss, nekaunīga attieksme pret klientu

Stūrlīste 37*37 priede akcijā, galīgi līkas, katrs gals uz savu pusi, pa vidu kūkumi, izmantojamas tikai malkai. Grīdlīste 3m/10*58/ozols, akcijā, ieliktas katra savā tonī, sarkanīga, tumši brūna un galīgi gaiša. Zvanīju un izbrīnīja pārdevēja absolūti vienaldzīga un nekaunīgā attieksme. Akcijas preces liekas ir tikai brāķi. Nerekomdēju pirkumam netā.

Atbilde no Support Pārstāvja atbilde 19.09.2024

Mēs atvainojamies, ka Jums bija slikta pieredze, iegādājoties mūsu piedāvāto produktu tiešsaistē.

Informējam Jūs, ka preces ar atlaidēm nekādā veidā nav saistītas un netiek pielīdzinātas precēm ar defektiem vai brāķiem.Tiem ir piemērota atlaide citu iemeslu dēļ.

Runājot par Jūsu iegādāto grīdlīsti no dabīga neapstrādāta ozola, tam nav krāsas defektu. Tas ir dabisks materiāls, masīvs koks, kādā krāsā koks izauga - tādā arī ir. Ražošanā tiek izmantots milzīgs daudzums ozola koksnes un tās var būt dažādu toņu.

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un vienmēr esam pretīmnākošie, palīdzam visādu situāciju risināšanai, savas kompetences ietvaros. Šis gadījums nav izņēmums,

Jums tika laipni piedāvāts likumā noteiktā laikā un kartībā izmantot savas pateretāja atteikuma tiesības, atteikties no distances līguma 14 dienu laikā.Nogādāt iegādātās preces atpakaļ saņemšanas vietā, un aizpildīt atbilstošos dokumentus, lai apmainītu preci vai atgriezt to, saņemot atpakaļ naudas līdzekļus likumā noteiktā kārtībā. Mums ir arī fizisks veikals, kurā visas preces ir uz vietas, un, ja ir nepieciešamība izvēlēties konkrētas preces toni, to var izdarīt apmeklējot mūsu veikalu.
Savukārt Jūs vairākkārt un ļoti neglaimojoši esat runājis par mūsu intelektuālajām spējām, savā runā izmantojot neķītrus vārdus.
Ņemot vērā augstāk minēto uzskatām, ka Jūsu komentārs ir nepamatots.

Ar cieņu,
Līstes Pasaule

Papildināts Andris_c 20.09.2024

Paldies par atbildi. Nezināju ka vārds "intelekts" ir neķītrs.Vai nevarēja šīs 3 līkstes salikt daudzmaz vienā tonī, bez tam viena no tām ir pilnīgs brāķis,jo ir ēvelējot izrauti daudzi robi.Minētās stūra līksnes ir totāls brāķis.To pārdevējs neredzēt nevarēja.Ja dzīvo citā Latvijas pilsētā tad skaisti skan atgriežat 14 dienu laikā, kas klientam rada nopietnas papildus rūpes. Varbūt vislabākais būtu pasūtījumu izpildīt kvalitatīvi, kā to var sakaidīt godprātīgi rīkojoties un viss būtu kārtībā. Neko šajā veikalā netā nepērciet.