Līga Lazdāne dziedniece - Krāpšana

Sveicināti vēlos informēt par tādu līgu Lazdāni dziedniece, facebook atrodama kā dziedniece līga, nu lūk man bija 18. Gadi nolēmu vērsties pie viņas sakara ar lāstu viņa noņēma to bet pec tam sāka palikt alkatīga un izdomāt jaunus scenārijus lai viņai tikai maksātu lūdzu draugi ja apmeklējiet viņu lūdzu ejiet prom no viņas viņa izkrāps tikai naudu un jūs paliksiet bez jebkādiem ienākumiem:) par cik uzzināju ka viņa ir papusei čiganiete, jūs paši zināt, vnk brīdinu jūs lai neiekļūtu tāda a pašā situācija, dziedniecei ir tik liels talants melot ka jūs noticēsiet, viņa melo blandās apkārt tad pa ukrainu tad pa latviju, viņa jūs noburs un jūs paliksiet vāji:) neejiet pie šādas mēles un krāpnieces paldies.

R

O oIo 10.07.2024

Nu uiss.. uzliks Jums atpakaļ noņemto lāstu un būs atkal jāmeklē dziednieks. Varbūt pirms dziednieka izvēles apmeklējiet zīlnieku, lai tas apskatās , kurš no dziedniekiem nebūs "papusei" čigāns?
18 gadi, bet pasakām tic kā bērns...