Liepājas namu apsaimniekotājs - Krāpšana

Lielaku krāpniek kantorī ir grūti saskatīt Liepājas pusē. Pie tam kantora darbinieki sēž uz nodokļu maksātāju naudas saņemot algas, kā arī veicot krāpnieciski pretlikumīgas darbības gadiem ilgstoši iekasējot no daudziem iedzīvotajiem samaksas par pakalpojumiem, kuri netiek sniegti vai lietoti no iedzīvotāju puses. Runa ir šajā gadījumā iet par bēniņu tīrīšanu pa kuru katram mājas iedzīvotājam bija jamaksa 250€ lai tiktu vaļa no vabolēm kas esot izveidojušas no baložu sūdiem un kāda jēga kad tos bēniņus tīrija nekāda jo caurumus kur Baloži lido ciet neaizstaisa un Vaboles atkal atpakaļ kāpēc citam mājam tie Caurumi tiek aizbetonēti a atmodas bulvāris 8c dzīvojamajā ēka tas netika darīts 3.750 no vienas kāpņu telpas pa bediņu tīrīšanu lai nebūtu Vaboles a ko tas Vaboles tad tagad atkal dara šeit nevaru normali aizmigt tik dzirdu kad tas kautkur lien un neļauj naktsmieru vai nu tīriet no jauna bēniņus un aizbetonejat caurumus kur Baloži lien par brīvu vai atgriežat par velti samaksāto naudu😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

27.06.2024