Lieliska Dāvana - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss, iesaku netērēt laiku un nervus izvēlotie šo pakalpojumu sniedzēju. Lai iegūtu apmaksātu dāvanu karti, kuru mājas lapā Sola elektroniski izsūtīt 1 minūtes laika ir jāraksta e-pasti un vairākkārt jāzvana. Dāvanu kartes vietā tiek solīta naudas atgriešana. Palasot internetā - daudz sliktu atsauksmju. Neiesaku!

23.09.2024

Atbilde no Lieliska dāvana Support Pārstāvja atbilde 26.09.2024

Labdien, Sandra!
Saprotam Jūsu neapmierinātību, kā arī atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Piekļuves e-dāvanu kartēm tiek nosūtītas uzreiz pēc maksājuma saņemšanas, kas parasti ir aptuveni vienas minūtes laikā. Diemžēl dienā, kad veicāt pasūtījumu, bija radušas tehniskās problēmas ar maksājumiem, kuru dēļ pirkumi, kas veikti 23. septembra rītā, netika laicīgi apstrādāti un nosūtīti uz klientu e-pastiem.
Mūsu darbinieki operatīvi pieņēma zvanus un e-pastus, piedāvāja opcijas kā risināt esošo situāciju un mazāk kā divu stundu laikā situācija tika atrisināta – visi pasūtījumi tika veiksmīgi apstrādāti un visi pircēji, kuri saskārās ar šo situāciju, saņēma savas elektroniskās dāvanu kartes, kā arī pasūtījumu apstrādes un sagatavošanas ātrums atgriezās normas robežās.
Jāpiebilst, ka šādas situācijas ir ļoti retas un tās ietekmē vairāki ārējie faktori, šajā gadījumā, darījumu apstrādes risinājums. Ja nākas saskārties ar kādām problēmām vienmēr aicinām sazināties ar mūsu atbalsta dienestu, kas ar prieku palīdzēs rast risinājumu!
Patiesā cieņā,
"Lieliska dāvana" komanda