www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Situācija sekojoša (šodien 26.09.2024) pulksten 17: 44 mēģinu iegādāties ūdeni automāta kas atrodas pie ieejas, divas reizes samaksāju, atvelkas 12€ bet ūdens tā arī nekrīt ārā no automāta. Pieeju pie recepcijas tur strādā paliela auguma sieviete, vārdu nepateikšu, bet pēc datuma un laika noteikti zināsiet, kas ir bijis maiņā. Saku, atvainojiet automāts paņēma naudu, bet ūdeni nedod ārā, uz ko viņa tā paskatās uz mani un pilnīgā poh*ujā pasaka es neko nezinu, nav mūsu aparāts. Es turpinu un saku, bet viņš taču ir šeit lemon gym un jūs šeit strādājat. Attieksme pret klientu vienkārši šausmīga, es saprotu ka tev vienalga, bet strādājot ar klientiem vismaz būtu jāizrāda kaut 1% interese palīdzēt. Esmu nostrādājis ar klientiem padsmit gadus, un varu teikt ka tāda attieksme nav pieļaujama. Kaut nedaudz interese būtu jāizrāda lai palīdzētu. Pēc kā es aizrādīju un pateicu ka redzu ka jums p***j! Automāts nestrādā ņem naudu un viņai vienalga, nevar pat pazvanīt servisam, laikam klientiem tas jādara viņas vietā. Es arī pazvanīju un tur laipna sieviete man palīdzēja, pēc kā tiku arī pie ūdens. Ieteiktu lemon gym vadībai pamācīt saviem padotajiem, kā ir jārunā ar klientiem un kas ir klientu apkalpošana. Briesmīgi!

26.09.2024

Papildināts Toms Strazdiņš 26.09.2024

26.09.2024 pulksten 17:44 Lemon Gym Akropolē!

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 27.09.2024

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli.

Vēlamies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot, par pašapkalpošanās kioskiem “Kafijas Pasaule”, kas atrodas visos LEMON GYM klubos.

Mēs ļoti atvainojamies par nekorektu komunikāciju no LEMON GYM darbinieka puses.

Kad klienti veic maksājumu ar karti, tiek veikta naudas rezervācija – 6 EUR. Ja Jūs izvēlaties produktu, kas ir lētāks, atlikušā summa tiek atgriezta Jūsu bankas kontā.

Lai turpmāk nerastos neskaidrības situācijā, kad pašapkalpošanas kiosks neizdod Jums Jūs izvēlētu produktu, Jums ir nepieciešams patstāvīgi sazināties ar “Kafijas Pasaules” konsultantu, zvanot uz numuru, kas ir norādīts uz paša kioska.

“Kafijas Pasaule” ir mūsu sadarbības partneri, kuriem ir dota atļauja izvietot savu produkciju mūsu klubos, tāpēc mēs nenesam atbildību par to, ka rodas kādas problēmas ar pašapkalpošanas kioskiem un pa to ir jāinformē viņu apkalpojošais personāls.

Jebkurā gadījumā paldies par Jūsu atsauksmi un iespēju sniegt pārējiem šī portāla apmeklētajiem ieskatu uz to, kā strādā LEMON GYM.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.

Papildināts Toms Strazdiņš 28.09.2024

Šeit neiet runa par naudu, es zinu kā tas automāts strādā, cik naudas ietur utt. Bet par jūsu darbinieces attieksmi, kuras interese palīdzēt klientam ir vērtējama ar nulli. Bet jebkurā gadījumā ir smieklīgi dzirdēt, ka šī konkrētā firma ir jūsu sadarbības partneris, bet ja kaut kas nestrādā klientam ir jāzvana viņiem, nevis jums kā sadarbības partneriem.