www.sudzibas.lv Lemon Gym Nepieklājīgs darbinieks

Lemon Gym - Nepieklājīgs darbinieks

Pirms kaut kāda laika mans skapītis tika apzagts, kopš tā brīža es pārģērbjos mašīnā, un tad eju iekšā zālē trenēties. Līdz šim viss bija ideāli. Bet šodien 26.09.2024 ienākot zālē man un manai draudzenei tika rupji aizrādīts, ka neesam pārvilkušas apavus, lai gan mēs burtiski tikko tos bijām pārvilkušas, mašīnā, pie zāles durvīm! Es centos šo izskaidrot trenerim, kurš nerunāja latviešu valodā, bet par cik ne es, ne mana draudzene nerunājam krievu val, sanāca tā, ka treneris turpināja mums uzstājīgi un agresīvi aizrādīt par apaviem, kaut ko vēl viņš teica, bet mēs nesapratām. Šī visa skandāla rezultātā mums nācās iet uz mašīnu atpakaļ, jāpārvelk ielas apavi, tikai lai tos ģērbtuvē nomainītu vēlreiz, pret tiem pašiem apaviem kurus jau bijām pārvilkušas iepriekš. Visnodaļ ļoti nepatīkama situācija, treneris vispār necentās ar mums runāt mums saprotamā valodā, lai gan vairākas reizes teicām, ka nesaprotam krievu val. Likās, ka krieviski viņš Saka, ka netic mums, ka nemākam krievu val? Laikam domāja, ka mēs principa pēc nerunājam, bet mēs tiešām neko nesaprotam krieviski. Mēs esam nesaprašanā kāpēc ir jāpazemo zāles apmeklētāji, pa visu zāli taisot skandālu un aizrādot un žestikulējot: (ja ir iespēja parunāt ar šo treneri (Genādijs) un atrisināt šo situāciju būtu ļoti jauki, jo mēs apavus bijām pārvilkušas un ievērojam visus zāles noteikumus! Mēs regulāri nākam tur trenēties un noteikumi mums nav sveši, bet šāda drausmīgi pazemojoša situācija ir pirmo reizi mūžā.

26.09.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 27.09.2024

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli.

Vēlāmies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot, ka šī sūdzība ir vērsta uz sporta klubu “GYM!”.

Lūdzam Jums izdzēst šo sūdzību, jo tā tiek vērsta uz citu sporta klubu tīklu “GYM!”, tāpēc sniegt izsmeļošu atbildi un detalizētu skaidrojumu par notikušo mēs nevarēsim.

Mēs ar nepacietību Jūs un Jūsu draugus gaidam mūsu Lemon Gym klubos.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.