Latvijas Pasts - valdība

Gribētos zināt kad beigsies Latvijas Pasta administrācijas beskaunība? Darbinieki, kas nopelna naudu pastam, saņem mazas algas, prēmiju izmērs - ņirgāšanas. Pasta nodaļās trūkst darbinieki, bet administrācijas darbinieku skaits ir beskaunīgi liels un
viņu algu izmērs ir nesalīdzināmi lielāks par naudu peļņojošiem darbinieku algām.

J jānis 01.01.2011

Nu prihvatizē to pastu un ievies kārtību!!

A anna 02.01.2011

AAAA tapēc Jūs zogat vēstules, ja?????!!!

E es13 21.09.2016

Ja Jūsu vēstuļu sūtītājs nezina adresi,vai Jūsu pasta kaste ir no pagājušā gadsimta,tad nav nekāds brīnums,ka vēstulītes nepienāk,meklējiet tās savā pasta nodaļā,nevis pastnieka kabatā!

D darbiniece 05.01.2011

Jau sen visdumēra pasta darbiniekiem nemaksā prēmijas, bet tikai sola uzliekot plāna izpildes, pat ja plānu pāŗpilda, tik un tā izrādās pa punktiem nav kā vajag un nepienākās prēmijas. Strādājam, jo nav cita darba mūsu bēdīgi slavenājā Latvijā.