www.sudzibas.lv Latvijas Maiznieks Izstrādājumu sastāvdaļas. Kāpēc notiek krāpšanās?

Latvijas Maiznieks - Izstrādājumu sastāvdaļas. Kāpēc notiek krāpšanās?

Sveiki. Sarūgtinājums ņēmis virsroku, šai sakarā, vēlos tomēr vaicāt Latvijas maiznieks atbildīgajiem darbiniekiem par produkcijas saturu un kāpēc, ieviešot produktu ražošanā, no izcila tas salīdzinoši īsā laikā kļūst pare gandrīz nebaudāmu.
Pavasarī, viesojoties, tiku pacienāta ar Latvijas maiznieks torti "Zemeņu biezpiena torte". To tik ļoti novērtēju, pateicoties tās tik izcilai un dabīgo produktu saspēles garšu kombinācijai. 28.07.24. Ieraugot mini rimi stūrmaņu ielā, nedomājot, ieliku to grozā.
Kāda bija vilšanās, kad sākām to baudīt! Zemeņu nav! Biezpiena nav! Tā vietā nokrāsota sarkanā krāsā nejēdzīgi pārsaldināta povidla, garšoja pēc padomju laikā lielo buņdžu pārsaldinātās ābolu povidlas, kas maksāja ļoti lētu naudu... Biezpiena kārtas aizstātas vienkāršu putukrējumu, nevis biezpiena krē, savukārt gardā rupjmaizes daļa tā piesūcināta ar ūdeni, ka nav saprotams vai tā biskvīta kārta vai vēl viens krēms... Tā rezultātā vienīgais, ko atceras garšas kārpiņas ir nepatīkami saldā garša mutē.
Kā iespējams tik ļoti labu produktu atļauties sabojāt?
Ar līdzīgu gadījumu saskāros arī 2022. G. Kad atkārtoti vēlējos nopirkt lieldienu maizi, kas bija bagāta ar dažādu veidu riekstiem, sēklām un rozīnēm. Iegādājoties otro un trešo kukulīti, maize bija vienkārši saldskāba, papildināta ar nedaudz rozīnēm un riekstiem. (pirku mazajā veikalā maxima xx Bolderājā) .
Ar šo man vairs nav saprotams, vai tas ir apzināts uzņēmuma krāpšanās stils vai dažu darbinieku negodprātīgs darbs un rīcība?
Nevēlos vairs iegādāties Latvijas maiznieks produkciju. Prieks, ka konkurences tirgū ir izvēles iespējas.

13 st atpakaļ

H Helsu 2 st atpakaļ

Šis kūkas taču netiek ražotas Latvijā , ko Latvijas maiznieks varētu ietekmēt ?