www.sudzibas.lv Lāči SIA Pasūtījums (jaunlaulāto kukulītis) uz konkrēto datumu - brāķis

Lāči SIA - Pasūtījums (jaunlaulāto kukulītis) uz konkrēto datumu - brāķis

Lāči daudziem atsaucas ar labu, garšīgu produkciju, varbūt tas tā ar ir bijis. Mana vilšanās ļoti sāpīga, uz dēla kāzām tika pasūtīts jaunlaulāto kukulītis, kad pirms kāzām iepriekšējā dienā uz pusdienas laiku man atsūtīja kāds ir pasūtījums (sk. Pievienoto attēlu) mani pārņēma šoks, kā var tādu plāceni piedāvāt pasūtījām, atteicu, cepa nākošo, bet arī tas neizdevās - saplaka, jo vidus jēls. Par kādu kvalitāti un labu reputāciju var būt runa? Pagāja četras dienas un neviens no lāču vadības man pat neatvainojās, kamēr pate neuzzvanīju n. Skauģa k-gam un neinformēju par brāķi un viņu darbinieku attieksmi gan pret darbu, gan pret viņa uzņēmuma godu. Personīgi man, lāči" ar savu attieksmi sabojāja lielākos svētkus. Skumīgi, ka augstu celtā reputācijas latiņa var tik zemu krist un izlikties, ka nekas jau briesmīgs nav noticis, tā vienkārši var gadīties.

B