www.sudzibas.lv Krown Zemgale Slikts serviss un bojājumi

Krown Zemgale - Slikts serviss un bojājumi

Iesaku izvairīties no Jelgavas Krown, ja rūp sava auto stāvoklis! Pirmais iespaids patīkams - vīriņš pie Letes atsaucīgs, pilnvērtīgi visu izstāstīs un palīdzēs ar padomu, taču pozitīvais, diemžēl, ar to arī beidzas. (dienu pirms apstrādes autiņš sakrāsots, sapulēts un nostrādāts ar keramiku - tika aizvests sapucēts, gatavs izstādei) kad ierados savākt - auto netīrs, viss baltos eļļainos pleķos. Uz ko atbildēja, ka izbeidzies mazgātājām filtrs, lai mazgāju pats. (tajā pašā laikā iekštelpās turpinājās citu auto mazgāšana) iekāpju salonā - tas pats, sliekšņi, durvis un stūre eļļā. Pēc mazgāšanas vislielākais pārsteigums - abās pusēs gan uz sliekšņiem, gan durvīm vairākas dziļas švīkas un uz durvīm buktes… : / darbinieku vienaldzība pret citu mantu un darbu kā bērnudārzā. Kvalitātes kontrole nepastāv, ļoti apbēdinoši. Ja arī vedat šeit, uzņemat pirms/pēc foto un video. Pirms maksājiet, ar lupu un lukturi visu rūpīgi pārbaudiet!

T tainsīgatiesa 27.08.2024

to bomžatņiku sen jau būtu jaklapē ciet un turēties pa gabalu;

Good Intentions 27.08.2024

Bilde?