www.sudzibas.lv KFC Strādā cilvēki, kas neprot valsts valodu

KFC - Strādā cilvēki, kas neprot valsts valodu

3.08.2024. vakarā bijām ieskrējuši Alfas KFC. Bērns gribēju kādu auksto dzērienu. Pie kases jautājām kādi viņiem ir aukstie dzērieni. Meitene aiz letes skatījās uz mums un neko nemācēja atbildēt. Pārjautājām 3 reizes šo jautājumu. Līdz sapratām, kā šī meitene nesaprot vispār latviešu valodu. Vair uz šo uzņēmumu tiešām neiesim, ja šķiet, ka valsts valoda darbiniekiem nau vajadzīga.

Good Intentions 04.08.2024

Varbūt no Ukrainas.

Dusmīgais Ainārs 04.08.2024

Varbūt varēja pacelt galvu un paskatīties uz milzīgiem ekrāniem dzērienu sarakstu ?

L LP 05.08.2024

Visu meitene saprot, vienkārši klusē. Man arī bija interesanta situācija ar viņu. Un es viņai jautāju 2 reizes latviski, bet viņa tikai skatījas uz mani, tad es jautāju krieviski, arī klusums. Piegāja cita meitene. Atbildēja uz manu jautājumu un teica meitenei, ka jābūt uzmanīgai. Teica tieši latviski. Ne vienmēr problēma ir acīmredzama. Bet nav par ko runāt, jūs pat ekrānu ar dzērienu sarakstu nepamanījāt, laikam domājat kā uzrakstīt sūdzību.

apaļš ābols 05.08.2024

Nu loģiski ka KFC ir aukstie dzērieni, pacel galvu un apskaties ekrānos, kas viņiem ir.

T Tautins 05.08.2024

Tāpēc ir pašapkalpošanās kioksi visos ātrās ēdināšanas restorānos. Pieej un apskaties visu, kas tev interesē un nebūs jāuzdod stulbi jautājumi.
KFC kā, piemēram, var pat ar skaidru naudu maksāt. McDonald var pasūtīt kioskā un pēc tam pie kases apmaksāt, ja neizmanto bankas karti.

S sannas 05.08.2024

Pašai ekrānā paskatīties naU opcija? Kā jums pašai ar valodas zināšanām? Ir vai naU?
Darbiniece gan jau šokā par tādu aborigēnu un zaudēja valodu.