www.sudzibas.lv KB Līzings Krāpšana, slikts servis

KB LIZINGS - Krāpšana, slikts servis

Tā sia KB LĪZINGS pārdod pilnīgi beigtas auto, ar kuriem, pat skati neizies, sludinājuma cena vienā, kad atbrauksi ofisa, cena nomainīsies, gandrīz divreiz, ka arī tehniskais stāvoklis, nebūs izskaidrots, tāpēc ka tādu mašīnu nepārdos uz savu galvu paņēmis, pie vīniem auto, labi, nav jauna, sākuši lauzties, nekas salabojis, pēc tam uz apskates sapratu, kāpēc tā bijusi pārdota, tai pat co un ch paaugstināti, tāpēc jau čeks arī bijis uz panelim, nevis tā kā pateikuši, ka sen jau tur ir un ne uz ko neietekmē un par tādu auto, kurai ceļš lūžņos, cilvēkam vajag maksāt vairāk, par 1000 euro, lai pēc tam lūžņos aizvest, nezinu kur skatās, mūsu Valsts, bet tā sia, vēl joprojām turpina pārdot auto, sūdzību pilns, nekas nav atrisināts, neņemiet na kāda gadījumā tur auto, pēc tam problēmu būs daudz, nebūs ne auto, ne naudu.

6 st atpakaļ

Z

E Emiilz 2 st atpakaļ

vot tadiem, ka tev, labprat ari kadu auto iesmeretu, tak skaties pats ko tu perc, nevis pec tam sudzies,no 2004gada auto grib uztaisit jaunu

Z Zenjok777 2 st atpakaļ

Lai smērē un nebrīnās, ka neviens neņems, nu iesmerejis vienu auto un kas, baumas ies par vietu ātri un sēdes, bez nekā, ja cilvēks dzīvo, ar vienu dienu, tad lai veicas, neiesmeres vairs uz savām kļūdām, ātri mācos, diemžēl, kad ņem auto, tu visu neredzēsi, bijusi jau darba kārtība, vēsu pārējo, ka vienmēr, pēc tam uzzināsi, daudziem jau tā iesmerejis, drīz jau bez nekā sēdes, apkārt lūžņiem saviem, nebūs drīz kam iesmērēt.

Z Zenjok777 2 st atpakaļ

Uz skates grib lai uztaisu, ka jaunu, neviss es.

Z Zenjok777 2 st atpakaļ

Tu vēlies iesmērēt, pamēģini, tu domā, ka tas KB LĪZINGS ta izdarījis un nekas nebūs, būs gan un pēc iesmērē sanāks, varbūt sekas.

T taisnibascinitajs3 39 min atpakaļ

Varbūt atkal Rīgas pašvaldības policija uzdarbojas un īstenībā Jums tika pārdota mašīna perfektā stāvoklī - kā jauna. Bet RPP sistēmā pamanīja, ka Jums jauns vāģis un katru nakti uz evakuatora uzāķē mašīnu un vizina pa pilsētu, lai sačakarētu speciāli.

Z Zenjok777 18 min atpakaļ

Par to mašīnu tas ir taisnība un ir dokuments un lieta tāda, ja uz tās vietas var evakuēt mašīnu, vajadzīga atbilstoša zīme, vienkārši ņemt un evakuēt, bez īpašnieka nedrīkst, mašīna nebija perfekta stāvoklī to sabojājuši tehniski velkot pa zemi uz pirmā ātruma, kādus metrus 200 un ar to man sabojājuši visu ko es darījis 3 mēnešus un ieguldījis, pie 2000 euro, lai to sia darba mašīnu realizēt.

Z Zenjok777 17 min atpakaļ

Dīvains tu tiesību cienītais, aizgājis, cita virzienā uz to pusi, kurā tieši ir vainīga.

Z Zenjok777 12 min atpakaļ

Un ja kas, viņi uzakejusi mašīnas 10,ne tikaj manu,tapec ka laika zīmi uzlikuši tā ja starp mājām iebrauksim, to vispār neredzēsi, tāpēc arī evakuēta tas mašīnas, vai tad ar īpašnieku sazināties nevajag un pateikt, ja nenoperkosiet auto cita vieta, evakuesim auto, visi kontakti, par īpašnieku bāze ir, tikaj neviens to nav izdarījis, šajā situācijā, kuru tagad aprakstīji, iet runa par to ka kB līzings pārdod beigtas auto, kuriem skati neizies, tāpēc arī pārdod, ka pilna, ar problēmām, lai lūžņos nevest bet 1000 euro dabūt, par lūžņiem.

Z Zenjok777 9 min atpakaļ

Tiesību cienītais, tu problēmu vēl nav sapratis, kāpēc es to rakstu, lai cits sev neņem, veselu kaudzi ar problēmām un vēl maksā naudu, tas KB LĪZINGS pat tagad pārdod opeli, pa 300 euro, neviens, pat par tādām kopeikas neņem, viņš jau daudziem lūžņus pārdevis, lai sēž tagad, bez nekā ar savām mašīnām, rezultātā tā arī būs.

O oIo 1 min atpakaļ

Nesaprotu, kur problēma? Sūdzībā par CSDD rakstāt, ka beigti sailentbloki, tilts ar plaisām, sarūsējušas bremžu caurules, nestrādājoša roķene Jūsuprāt nav nekas traks un tas nav iemesls atteikt skati. Auto esot normāls, tikai CSDD esot ļauņie. :D
Tā vietā lai prasītu, kur skatās valsts, pats būtu paskatījies, ko pērk, vai vismaz paņēmis līdzi kādu, kurš kaut nedaudz saprot no auto.