www.sudzibas.lv Jelgavas psihoneiroloģiskā slimnīca Slikts serviss, negodīga rīcība, rupja attieksme, pacientu ignorance

Jelgavas psihoneiroloģiskā slimnīca - Slikts serviss, negodīga rīcība, rupja attieksme, pacientu ignorance

Apmelot mani, kaimiņiene izsauca PP.Tie neko neizmeklējot un nenoskaidrojot, saķēra un izlauza rokas.Izveda pagalmā, kur "ātro" auto vardarbīgi piesēja pie kušetes un ar spēku vēnā kaut kādas zāles ielaida. Kādas, neinformēja. Tas bija lieki! Asaras man bira no sāpēm, bet nekādu troksni netaisīju.
Tiku nogādāta Ģintermuižā.Te man neziņa ieslodzītai bija jāpavada mēnesis, tad jāpiekrīt, ka esmu garīgi slima.Tam nepiekritu, kā dēļ tiku pārvesta uz 2.nodaļu vēl uz tikpat ilgu laiku.
Tādos gadījumos tiek veikta rutīnas procedūra- tiesa. Bija redzams, ka neviens no klatesošajiem nebija iedziļinājies notikušajā un arī mani ignorēja.Advokāte man palīdzību nesniedza, prokurors izturējās rupji, tiesnesei Fogelei notiekošais bija rutīna. Profesionāli degradētais A.Blekte jau sen ir lauzīs ārsta zvērestu, tāpēc iestādes vadītāja, vairāku nodaļu vaītāja, galv.ārsta amatos ir gluži vienaldzīgs pret notiekošajām rupjībām, pacientu personīgo lietu zādzībām no mēs.masu palīgu puses utt.nepievērš uzmanību. Citiem ne par savu attieksmi, ne slikto darbu, nav jānes atbildība.Te notiek patvaļa, izslēdzot hig.telpas un neļaujot lietot Pērs.telefonus dienas laikā Te krievu lamuvārdi un pacientu grūstīšana, iekaustīšana bez iemesla, visa iespējamā aizliegšana, šantāža utt., ir norma!
Lai gan klaji tiek pārkāptas cilvēktiesības, Tiesībsargs izvairās iesaistīties. Arī tiesneses lēmums, piemērīt piespiedu ārstēšanu pret beeksistējošu garīgu slimību, nav parsūdzams.
No šāda lēmuma var izvairīties tikai robots, dzīvam cilvēkam piemēro izolāciju un zāļošanu, lai apspiestu mentāli un fiziski.
Kad pēc badināšanas, indēšanas, aplamāšanautt.terapijām, esi kļuvis bezspēcīgs ar sliktu dūšu un iegūtām terapeitiskām kaitēm, tad izraksta. Pie izrakstīšanās Anitas nozagto manu telefonu es neatgūstu.Tas te ir pierasti!
Ilgi dzēru vitamīnus un ārstēju blaknes.Pa to laiku lēmuma parsūdzēšanas termiņi iztecēja.
A.Blekte atklāti veic noziegumus, tapēc nav cienīgs daudzajos amatos atrasties! Ja nespēj atšķirt emocijas no uztraukuma no saslimšanas, vajag nodarboties ar ko citu. Psihiski veselajiem nav jāatrodas starp trakojošiem un te ievietotiem "dārzeņiem"!
Pašvaldības policijai ir jākaunas par zemo darba kvalitāti, nevis jābrauc dalīties pieredzē uz ASV!
Manā dzīvesvietā reāli dzīvo narkomāne, psihiski nenormāla sadists u.c.jautrību mīlošie, kam patīk šādas izklaides- pakļaut invalīdus ar kustību traucējumiem izsmieklam un parspīlētam policejiskumam. Trūcīgos vajājot, bagātāki netop, bet izklaide laba! Vecāko paaudzi mīcot, jaunatni apmāca naidam pret citādajiem.

R