Jēkabpils autobusu parks - Karšu terminālis

20.05.2025. Braucot Rīga - Jēkabpils, pieturā Koknese, iekāpjot autobusā, vēlējos samaksāt ar karti, par braucienu, uz ko autobusa šoferis, atbildēja “nav interneta, nestrādā termināls”, līdz ar ko es un vēl +3 cilvēki, palika aiz autobusa durvīm…vai tiešām nevar restartēt termināli, vai piedāvāt citu opciju, kā aiziet apsēsties, līdz ko aizies termināls samaksāt? !? Vai šoferiem vienkārši ir slinkums to izdarīt vai arī nemāk to izdarīt! Tieši tas pats 23.05.2024 bija 1. Maršruta autobusam kas iet csdd-poliklinika “nestrādā kartes, neesmu speciālists, lai sataisitu” un cilvēki vienkārši palika aiz autobusa durvīm!

24.05.2024

D

S Sīka2 24.05.2024

Varbūt iemācies, skaidro naudu nēsāt līdzi

D d_1133 24.05.2024

Jau autobusos, ir tāda opcija, kā skaidra nauda, vai bankas karte, tad ir janodrošina, lai strādā abi! Ja termināls bankas kartēm nestradā, tad ir vismaz jāpaziņo par to, lai jau cilvēki zina! 🤦‍♀️

O oIo 24.05.2024

Varbūt iemācāties gramatiku un pieklājību?

D d_1133 24.05.2024

Kur ir kāda kļūda? 🤦‍♀️🤣

0 0203 24.05.2024

Es vel joprojām brīnos pa tiem pamuļķiem, kuriem ir tikai banku kartes un nav skaidras naudas🤦 nu nekas, būs mācība, ka skaidrai naudai jābūt vienmēr līdzi

D d_1133 03.06.2024

Iedomājies, tagad visi lielākoties, maksā ar bankas kartēm! 👍 JA IR OPCIJA BANKAS KARTE VAI SKAIDRA NAUDA, TAD JANODROŠINA ABI. VAI JA NEIET BANKAS KARTES TERMINALS, PAZIŅOT VISMAZ PAR TO KA NEIET! 🤦‍♀️

H Holodilniks 24.05.2024

Autobusa soferis nav meistars uz visam rokam. Ta nav vina atbildiba, ka kaut kas neiet. Ja terminali ir parstartejis un joprojam nestrada, vins par to neatbild. Ja pats nenesa lidz necik skaidras naudas, vaino tikai sevi.

D d_1133 03.06.2024

NEVIENS TAVU NEDERĪGO VIEDOKLI NEPRASIJA!