Irēna Sauka - Attieksme

Biju šokā par attieksmi šorīt poliklīnikā "Šarlote". Biju pierakstīta pie ginekoloģes Irēnas Saukas uz sonogrāfiju. Ierados pēc pieraksta precīzi, pat minūtes 5 pirms sava laika. Nekas vēl par to,ka man nācās pagaidīt minūtes 20 PĒC mana laika, varu saprotu, visādi gadās pacienti ar attiecīgajām vainām...Kad beidzot tiku klāt, liels bija mans pārsteigums, kad daktere mani vispār negribēja pieņemt, jo es neesot nemaz pierakstīta! Bet man uz rokas ir lapa,uz kuras skaidri un gaiši ir gan pareizais laiks, gan datums, gan kabinets. Tas, ka parādīju to viņai, nenozīmēja neko! Mans laiks neesot, esot (vēl trakāk!) mani gaidījusi pēc pieraksta pavisam citā datumā, laikā!!! Pilnīgs murgs! Beigu beigās sonogrāfiju uztaisīja tomēr, lapu uzrakstīja, kad jautāju, lai vismaz paskaidro, KO viņa tur ir uzrakstījusi(rokraksts anormāls!), kas tālāk jādara, atbilde bija -dariet, ko gribiet, ja gribiet(!!!), varot pēc atkal pusgada nākt.
Lieki piebilst, ka nekad vairs viņas kabinetā kāju nesperšu, attieksme kā padomju laikos, pilnīgs šoks, pie tam-par ko?! Es saprastu,ja būtu kavējusi, ja būtu kādas citas laikā ielēkusi, bet nekas tamlīdzīgs nebija! Reģistratūrā ,protams, pēc tam šo lietu jautāju,kā tā var būt, ka neesmu bijusi pierakstīta, ja biju pierakstīta? Izrādās, jā, tā varot gadīties, sistēma bieži vien taisot "gļukus" !!! Un tad ?! Kāpēc PACIENTAM, kurš jau tā ir uzvelcies mazliet stresains, neba izklaides dēļ iet pie daktera, jādzird no pašas dakteris uzbrūkoši komentāri par NEKO?! Nekad neticētu, ka kas tāds vēl iespējams ŠODIEN! Nauda maksāta par pakalpojumu, laiks attiecīgais ir ievērots precīzi, rezultāts-nulle...Vislielākais cirks ir tas,ka nu man ir uz rokas papīrs,par kuras saturu man nav pat nojēga, KAS tur tika atklāts, KO man tālāk darīt. Loģiski, ka meklēšu tagad citu ārstu, lai vismaz paskaidro man...

D

M Mārīte 04.07.2024

Biju pie ginekoloģes Irēnas Saukas jau otro reizi poliklīnika Šarlote. Daktere ļoti profesionāla un laipna.

Izmeklēja ļoti uzmanīgi, bija atsaucīga Veica arī sonogrāfiju. Paņēma uztriepes analīzi ,kad saņēma atbildi,

personīgi man piezvanīja un paziņoja par rezultātu. Paldies dakterei par jauko izmeklēšanu un laipno attieksmi.

Dakteriiite I.Sauka būs mana ginekoloģe ,kuru regulāri apmeklēšu Ar cieņu Mārīte.