www.sudzibas.lv Ieslodzījuma vietu pārvalde Cilvēktiesību ignorēšana

Ieslodzījuma vietu pārvalde - Cilvēktiesību ignorēšana

Šajā iestāde rupji tiek pārkāpts cilvektiesību likums! Cilvēkam, kam ir smagas veselības problēmas , Delīrijs, netiek sniegta nepieciešama medicīniska palīdzība! Valsts likums un Eiropas savienības dotais regulējums attiecība uz Deliriju paredz, ka cilvēkam noteikti jāsniedz neatliekama medicīniska palīdzība , tai skaita arī psihiatriskā palīdzība , taču viss šis netiek ievērots , un cilvēku palīdzības sniegšanas vieta - ievieto soda kamerā! Tāpat ati likumi paredz , ka palīdzību jāsniedz jebkuram, arī ieslodzījumā esošajiem cilvēkiem ir tiesības uz medicīnisko palīdzību! Delīrijs ir smags psihisks stāvoklis , kuru neārstējot, ir augta mirstība un šis stāvoklis ( neārstēts) var atstāt smagas sekas , pat kuram noteikti valsts iestādes nekā nevarēs atbildēt ! Lieki piebilst, ka zvanījām uz iecirkņa dežūrdaļu , ka arī administrācijas tālruni, kur uzsveram, ka cilvēkam ir nepieciešama medicīniska palīdzība , kas protams arī netika ņemts vērā!

26.05.2024

P