www.sudzibas.lv IB Klīnika Nepareiza diagnoze/neprofesionāls speciālists

IB Klīnika - Nepareiza diagnoze/neprofesionāls speciālists

Nevienam neiesaku doties uz USG pie dr. Sandras Kumpiņas. Biju IB Klīnikā, Siguldā pie ginekoloģes, kura tālāk nosūtīja mani pie augstāk minētās "USG dakteres". Dr. Kumpiņa veica izmeklējumu un rezumē bija, ka tev viss ok, varbūt olnīcas nedaudz "iemigušas". Padzer Cycle Balance un būs labi.
Šodien biju pie citas ginekoloģes, kura ar USG uzstādīja man diagnozi dzemdes kakla polips, kas iespējams ir cēlonis, kāpēc nevaru palikt stāvoklī. 2 gadus dzīvoju ar pārliecību, ka man viss ok, ka ar vīru varbūt nesaderība u.c. sviests, lai gan realitātē dr. KUMPIŅAS NEKOMPETENCES dēļ esmu palaidusi vējā 2 gadus, kuru laikā varēju risināt problēmu.
Ja gribat nepareizas diagnozes, droši ejiet pie KUMPIŅAS, kura no sava darba acīmredzot nesaprot NEKO un dara to ķeksīša pēc.
Vēlos piebilst, ka Kumpiņas veiktajos USG attēlos var redzēt, ka polips man nosprosto dzemdes kaklu (ko uzzināju šodien), tikai viņa nekādā veidā mani par to neinformēja, pat neizteica aizdomas. Tikai, ka man olnīcas "izskatās aizmigušas"!
Ar vīru ļoti vēlamies bērnus, bet šādu "ekspertu" dēļ esmu pazaudējusi 2 gadus, kad varēju risināt problēmu, ja zinātu cēloni!

#Latvijasmedicīnairpilnīgāpakaļā