Hottt veikals - Slikts serviss

27.09.2024. Talsos, Hottt veikalā nopirku video reģistratoru savai automašīnai. Instrukcijā rakstīts, ka vajag uzlādēt akumulatoru, lai tas varētu ieslēgties un filmēt, kad sajūt triecienu. Visu dienu lādēju un akumulators tik un tā neuzlādējās.
28.09.2024. Tā kā pati esmu no Ventspils, ierīci aizvedu uz veikalu Ventspilī, lai varētu rast kādu risinājumu. Teica, ka paņems servisā un dos tālāk ziņu. Nekādu ziņu nesaņēmu.
18.10.2024. Ventspilī reģistratoru saņēmu atpakaļ, un teica, ka visos reģistratoros nav iebūvēts akumulators, ko varētu uzlādēt. Tātad - savu funkciju tas nepilda. Veikalā teica, ka var vai nu samainīt pret citu preci tādā pašā vērtībā, vai braukt atpakaļ uz Talsiem un samainīt pret naudu. Talsu veikala pārdevēji jau ir informēti par situāciju.
19.10.2024. Talsu veikalā saka, ka nevar preci atgriezt, jo nav vajadzīgais akts. Tagad jābrauc atpakaļ uz Ventspili un jāgaida zvans no veikala (kas tā arī noteikti nebūs), kad var atgriezt preci.

P.S. video reģistrators no firmas hoco. Nepērciet, ja vēlaties reģistratoru, kas filmēs miera stāvoklī, saņemot triecienu.

B

E edgars1235 9 st atpakaļ

Un to mēslu vari lādēt kaut piecus gadus, ja tur nav ietilpība tad nav. Un nav arī jābūt tādam lētam mēslam.

Piemēram, 0.5L pudelē tu vari no krāna liet ūdeni kaut divas stundas, bet vairāk kā par pilnu pudeli tur neietilps, litru neieliesi.