www.sudzibas.lv Hausers Nekompetents īpašumu attīstītājs

Hausers - Nekompetents īpašumu attīstītājs

Hausers ir visnekompetentākais uzņēmums, ar kādu esmu sastapies. Ja plāno iegādāties īpašumu šeit, bet vēl neesi to izdarījis, turies tālu no šīs vietas. Uz visu tiek taupīts, un neticu, ka šeit kāds saprot, ko dara. Pats uzņēmums ir kā pilnīgs cirks. Lai gan uzņēmumam Igaunijā it kā ir liela pieredze, viņi pilnībā ignorē situāciju, kas notiek šeit. Jau no pirmās dienas, kopš ievācāmies, esam saskārušies ar defektiem — visa grīda ir nepareizi ieklāta. Ir diezgan muļķīgi katru soli klausīties, kā grīda krakšķ, bet, viņuprāt, tas ir pilnīgi normāli un tā tam jābūt… Tā arī nav vienīgā lieta.

Garantijas pieteikumi tiek izskatīti ļoti neloģiski, viss tiek atteikts. Nav pilnīgi nekādas intereses palīdzēt, ir tikai atteikumi ar neloģiskiem argumentiem.

Arī pašai ēkai ir dažādas problēmas, kuru labošana Hauseru vispār neinteresē. Ne tikai mēs esam piedzīvojuši šīs nepatikšanas, bet arī citi kaimiņi, kuriem ir līdzīgas problēmas, tiek ignorēti.

Viņu bijušais darbinieks izkrāpa lielas naudas summas un pazuda.
Ir dzirdēts arī, ka viņi nemaksājot uzņēmumiem, ar kuriem sadarbojas. Bēdīgi. Nožēlojami.

Good Intentions 2 st atpakaļ

Pirms iegādes jūs takā nepārbaudījāt neko?