www.sudzibas.lv HairRiga Sāpīgs, nekvalitatīvs pedikīrs pie "Top meistares" Sanitas

HairRiga - Sāpīgs, nekvalitatīvs pedikīrs pie "Top meistares" Sanitas

Vakar biju uz pedikīru T/C Olimpia salonā Hairriga pie "TOP meistares" Sanitas.
Meistare ok, varbūt mazliet neieinteresēta, bija sajūta-ātri izdarīšu darbu, ņemšu nākamo. Bet par to neiespringu, man galvenais, relaksēties un, lai apčubina manus kāju nadziņus.
Kad sākās nagu apstrāde, man nebija patīkami, jutu sāpes. Devu zināmu, ka ļoti jūtīgi. Nekādas reakcijas nebija. Mēģināju "izbaudīt" procesu tālāk. Kad nagi bija apstrādāti, tad nāca pēdu apstrāde, kas bija tik pat nepatīkama, atkal devu zināmu. Kad process bija beidzies, rezultāts it kā skaists, kutikulas ar tādu kā līmīti apstrādātas, nadziņi smuki sarkani. Atbraucot mājās jūtu, kaut kas nav, viss ir jūtīgs. Šodien pamostoties nekas nav mainījies, sāku kārtīgāk pētīt un saprotu, ka kutikulas iekaisušas, asiņainas :((( Speciāli devos uz salonu pa dārgāku naudu kā citur, lai viss būtu korekti, bet rezultātā liela vilšanās ar sāpīgām, asiņainām kāju nagu kutikulām:(

29.05.2024

E