Guntis Undenkovs - Krāpšana

Savāca naudu un pazuda.
Atsaucās uz sludinājumu par radiatoru nomaiņu, atbrauca nomērija visu. Taisījās jau braukt iegādāties radiatorus, tika pārskaitīta nauda uz viņa draudznes kontu, lai viņam pašam nebūtu jāmaksā nodokļi kā pašnodarbinātajam. Čeku par radiatoru iegādi vilcinājās atsūtīt, tāpat kā atvest pašu radiatorus, jo katru dienu bija citi aizbildinājumi. Pienāca diena, kad jāmaina radiatori un ne viņš ieradās, ne cēla telefonu. Pirmās dienas solīja pārzvanīt, tā arī nekā, telefonu neceļ un ziņām neatbild. Izdevās sazvanīt viņu no cita tel.nr. kuru viņš pacēla, bet saprotot kas zvana, pārtrauca sarunu. Vairs uz kontaktu neiziet! Draudzene izliekas, ka neko nezin!
Uzmanieties no šī "meistara".

U UnknownPerson 2 st atpakaļ

Как вообще можно было отправить деньги на чужой счёт а не на его личный?это уже было ясно что он не будет ничего делать,и вы не сможете доказать что вы деньги заплатили именно ему...установка счётчиков,батарей,окон,дверей и тд делается исключительно через официального дилера...как можно быть такими доверчивыми?без договора,без расписки