Glendeloka Krodziņš - Drausmīgs serviss

Drausmīga apkalpošana. 40 minūtes gaidījām, lai kāds pienāk pie galdiņa pieņemt pasūtījumu, vēlāk 50 minūtes gaidījām dzērienus un ēdienus gaidījām 2,5h… neviens arī nebrīdināja, ka būs ilgi jāgaida. Blakus galdiņus apkalpoja ātrāk par mums, izjutām ļoti lielu nepatiku pret sevi no personāla puses.
Porcijas mazas, ēdiens sāļš, salāti sausi, kartupeļu daiviņas bija pagatavotas no saldētiem kartupeļiem, beļģu vafele iekšā bija pusjēla.

17 st atpakaļ

D

Good Intentions 14 st atpakaļ

Paprasīt paši jau nemākat?

Good Intentions 13 st atpakaļ

Blakus galdiņš arī varbūt pirms jums gaidija vai arī pasūtījums gatavs vai ātri taisāms.

D Diāna Z 12 st atpakaļ

Pie blakus galdiņa atnāca 30 minūtes pēc mums. Viņus apkalpoju uzreiz, pieņēma pasūtījumu, atnesa dzērienus. Un tikai tad piegāja pie mums. Kaut arī mēs pirms tam viesmīļus uzrunājām reizes 2-3, ka esam gatavi veikt pasūtījumu.