www.sudzibas.lv Gabi Slikts serviss, nekvalitatīva prece

GABI - Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Gabi nopirku apavus un somu. Par visu samaksāju krietni pāri 100 EUR. Nepagāja ne mēnesis, ka apavi bija izjukuši un SOMA arī! Jautājums, ko tur tirgo?! Zandales 80 EUR un soma ap 60 EUR!Kad pirku pārdevējai jautāju par kvalitāti, jo nedzirdēta firma. Viss esot ļoti labi un garantija 2 gadi. Nogādājot apavus un somu veikalā atpakaļ prasīju naudu, ko lika saprast, ka naudas nebūs. Stāstiju, ka paši teica, ka kvalitāte ir laba, bet mēnesi nēsmu varējusi nostaigāt uz ko atbildēja-ARĪ TĀ REIZĒM GADĀS! Nekad vairs tur NEKO nepirkšu. Man šīs zandales izjuka un loģiski, ka pirku citas. Nevaru ar basām kājām staigāt, kamēr viņi pieņem lēmumu + ceļš no Madonas uz Daugaupili (nezinu cik vēl reizes, laikam kamēr man apniks). Kas šim veikalam arī ir vienaldzīgi. Bet lasot atsauksmes pat Gabi, citu arī neko nevarēju sagaidīt!