www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Bārmene nekaunīgi pieprasa dzeramnaudu par tēju

Fēnikss Laimētava - Bārmene nekaunīgi pieprasa dzeramnaudu par tēju

Es aprakstīju Skaisti visu savu sūdzību, bet jūsu lapa uzkārās un viss pazuda, vārdus sakot, Jelgavā, stacijas ielā 5 man vakar, 7.10.24 ap 14: 30 kasiere/bārmene sāka pieprasīt naudu par tēju, es laimēju pāris tūkstošus kopā un viņa paliak dusmīga, ka es viņai nedodu ne centu, situācija norisinājās sekojoši. Es iegāju izņemt biļeti, pa 300 euro, tad kad man tika izsniegta nauda, es palūdzu tēju sakot "variet man lūdzu pagatavot man piparmētru tēju, paldies" un viņa atbildēja klusām "piparmētru tēja būs 5 euro, paldies" ar sarkastisku un dusmīgu mēli, es biju šokā, tas ka es laimēju naudu nenozīmē, ka man ir ar viņu jādalās, bet laikam pieradusi jau, ka visi dod dzeramnaudu, ka pat paliek dusmīga un attiecas riebīgi pret klientiem kuri to nedod, es dodu naudu tiem kas pret mani jauki izturas, nevis cenšas braukt augumā par to, ka to nedodu, ja viņa būtu jaukāka, nebūtu problēma, bet pēc tās tējas viņa ļoti riebīgi pret mani izturējās, kad atvadījos viņa ar izelpu pateica atvadas, neatceros jkonkrēti ko, bet atceros attieksmi, un attieksme bija sāpīga.
Šī darbiniece bojā visu spēļuzāles atmosfēru, es tur iepazinos vakar ar puikām, viss biaj forši līdz viņa sāka ar savu nabadzību man uzbrukt prasxot 5 euro par piparmētru tēju, protams, viņa to teica kā sarkastisku joku, bet ar ļaunumu un naidu par to, ka es nedevu viņai ne centa no saviem laimestiem un kāpēc lai dotu? Lai viņa pēctam citiem to pieprasītu? Viņa ir izlutināta ar dzeramnaudām un uzbrūk tiem kas to nedod. Es tur tajā spēļuzālē esmu bijsi labi ja 5 reiz savā mūžā, cerēju iepazīt darbiniekus un būt draudzīgs, bebt acīmredzot viss kas viņai interesē ir nenopelnīta nauda, diedelēšana un uzbrukšana bagātiem cilvēkiem kuri nedod dzeramnaudu. Paldies par uzmanību...
Gan jau pēc datuma un laika jūs ļoti labi ziniet par kuru darbinieci iet runa un arī par to kurš klents es esmu. Paldies, lai jums izdevusies šī Skaistā diena.

08.10.2024

H Helsu 08.10.2024

S sannas 10.10.2024

Visā šajā penterē kronis visam ir frāze "bagāti cilvēki". Bagātie cilvēki nekad nespers kāju nevienā mēslu bedrē (lasīt spēļu zālē), jo bagātība nav nauda vien, bet arī smadzeņu un saprāta esamība.

S sannas 10.10.2024

Palasot autora iepriekšējās sudzibas redzama viņa "bagātība" . Parādos no pi*pja lūdz ausīm, bet lepnums dara savu , sauc sevi par bagātu cilvēku. Bagāts jā- ar saviem parādiem!