Euro cash apsargs Ādažu maxima - Riebīga attieksme

Šodien, 01.06.24 , ap 12:00 iepirkāmies Ādažu maximā, vīram netīšām izbira melleņu spainītis, apsargs , kas blakus kasē veica inkasāciju-uzbraucošā tonī pateica-lai tagad visu savācam(krievu valodā) , pati strādāju i maximā, i citos veikalos-bet nekad tā neatļautos pateikt pircējiem. Un plus vēl neko nesaprot latviski.. ieteiktu pamācīt apsargu pieklājības normas un latviešu valodu.Jo tādi cilvēki nevar strādāt ar cilvēkiem.

Velvetpopstar 01.06.2024

Pats izbēra, pats lai savāc, neko sliktu neredzu, apkopēja nav suns kas aiz katra pircēja pakaļ skrietu, tā jau apkopējai daudz darba, jāizkopj Taras automāts un citās maxsimas apkopējai liek gatavot pat ēst.

M Moo06 01.06.2024

Iet runa par apsarga attieksmi.. lkm Ādažu maxima ir vienīgais veikals-kur pircējam aiz sevis ir jāsavāc.. 😂 un vienīgais veikals-kur apkopējai daudz jādara.. ! Neviens speciāli nebēra ārā.. ko ta pudeli sasitot arii vilkt nost drēbes un vākt šķidrumu-jo apkopējai jau tā daudz darba?🤔😂