www.sudzibas.lv ESTE Slikts serviss

AtrisinātaESTE - Slikts serviss

Vieta, uz kuru mēs vairs neatgriezīsimies.

Ar ģimeni devāmies pusdienot, visi bijām labā noskaņojumā, jo iepriekš bijām šeit apmeklējuši un cerējām, ka nekas nebūs mainījies.

Pasūtījām uzkodas – grauzdiņus ar sieru. Maize bija tik stipri pārcepta, ka tā bija cieta kā akmens, un siers bija ļoti taupīgi uzkaisīts tikai pa virsu pirmajam grauzdiņam.

Pamatēdienam izvēlējāmies ribiņas ar pildītajiem kartupeļiem. Viesmīlei lūdzām pildīto kartupeļu vietā pasniegt parastās kartupeļu daiviņas, taču lūgums tika ignorēts. Salāti nebija ēdami – tie bija izmērcēti eļļā un pilnībā bez garšas. Ribiņas sastāvēja no maza gaļas gabaliņa ar diviem kauliem.

Pasūtījām arī Melno pastu, kas smaržoja ļoti nepatīkami, un tās garša bija atbaidoša.

Nobeigumā pasūtīju Cēzara salātus ar vistu. Man pasniedza salātlapas, kas peldēja majonēzē, virsū bija trīs mazi, pārcepti un sausi vistas gabaliņi, un kā “ķirsītis uz tortes” – divas sakaltušas baltmaizes šķēles.

Zupa bija tik pikanta, kas ēdienkartē pat nebija minēts, un to bija grūti izbaudīt. Turklāt zupā tika atrasts mats.

Ēdienus pasniedza nesecīgi – pēc uzkodām uzreiz tika pasniegts pamatēdiens, kas šķita neparasti, jo zupa un salāti parasti tiek pasniegti vispirms.

Kad jautājām viesmīlei par ēdienu pasniegšanas secību, viņa atcirta, ka viss tiek pasniegts tā, kā ir pasūtīts.

Neiesaku šo vietu apmeklēt ar bērniem, jo fonā skanēja mūzika ar necenzētiem vārdiem.
Kā arī vēlos pieminēt, ka paskatoties uz porciju lielumu cenas nebija adekvātas.

3 st atpakaļ

Sūdzība veiksmīgi atrisināta dacite_9 3 st atpakaļ