Electro Leader SIA / Heinrihs gaze - Krāpšana

Pirms kāda laika vērsās servisā ar problēmu. Viņi (absolūti bez vajadzības) nomainīja manas bezproblēmu gāzes sprauslas pret savējām. Problēma netika atrisināta, taču pievienojās problēmas ar sprauslām. PĒC kārtas sprauslas sāka izjukt. Katru reizi sarīkoja skandālu, bet remontēja. Beigās nācās braukt uz uzticamu servisu uz diagnostiku. Tur apstiprināja, ka man ir uzstādīts pilnīgs mesls kuru Latvijā jau sen neviens neizmanto. Un nav zināms, kā pēc tam man tās mainīja (iespējams, vienkārši notīrīja un nolika atpakaļ). Nācās izmest viņu sprauslas vēl pirms garantijas termiņa beigām. Kopējais zaudējums - ap 600 eiro. Esiet piesardzīgs ar šo servisu, vērsieties labāk lielos, uzticamos uzņēmumos.
Некоторое время назад обратились в сервис с проблемой. Они (абсолютно без всякой необходимости) поменяли мои беспроблемные газовые форсунки на свои. Проблема не была решена, но добавились проблемы с форсунками. ПО очереди форсунки стали выходить из строя. Каждый раз устраивали скандал, но ремонтировали. В конце концов пришлось ехать в надёжный сервис на диагностику. Там подтвердили, что мне установили полное г--но, которое в Латвии уже давно никто не использует. И неизвестно, как потом мне их меняли (возможно, просто почистили и поставили обратно). Пришлось выбросить их форсунки еще до окончания гарантийного срока. Общий ущерб -около 600 евро. Будьте осторожны с этим сервисом, обращайтесь лучше в большие надёжные компании.