Dzintars Liepiņš - Krāpnieks

Uzmanību!!! KRĀPNIEKSDzintars Liepiņš, dzimis 1981. gadā. Kā savu dzīves vietu uzrādījis – Vangaži, Vidzemes 12 dzīvoklis 46. Izrādījās, ka dzīvoklis tika īrēts. No īpašniecies vārdiem dzīvoklis tika izdemolēts un nesamaksājot D.Liepiņš aizbraucis vai uz Valmieru, vai Valku. Izmantoja mob.tel. nr. 26228362, 29585016, 27659965 Citreiz ir sazvanāms - 29175958, pēdējā laikā vairs neceļ. D.Liepiņš aizņēmās naudu Stihl zāģiem un mežam 2014. gada novembrī, līdz šim brīdim nav atdevis ne naudu, ne zāģus. Ja Jums ir zināmas pretlikumiskas krāpnieciskas darbības, ko paveikusi šī persona, rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, lai Jūsu informāciju varētu pievienot iesniegumam Valsts policijai, un šo personu saukt pie atbildības par krāpnieciskām darbībām. Paldies pa sadarbību.

O