www.sudzibas.lv dr,suhorūkovs ārsta nolaidība

dr,suhorūkovs - ārsta nolaidība

Ieradamies pie ,dk.Suhorūkova uz konsultāciju, milzīgu izbrīnu,jau radīja tas,kad tāds itkā labs ārsts mērot asinsspiedienu,konstatē,kad augšējais ir 180,bet apakšējo viņš nevarot sadzirdēt,sāka mums diži reklamēt savus pilienus,kuri esot super labi palīdz visam,bet lai cilvēkam iedotu kādu tableti,lai samazinātu nenormālo asinsspiedienu,par to jau negāja ne runas,un tai pašā laikā,Suhorukovs zināja,kad mums ir jābrauc tāls ceļš mājās,tad par kādu hipokrāta zvērestu var iet runa,zinu to kad tas ir ārsts ŠARLATĀNS,kurš tikai bāžās ar saviem burvju pilieniem virsū.Gribētos šim dakterim pajautāt,vai viņš domā,kad piemuļķoto cilvēku nauda viņam nesīs svētību,nu nekas viss kādreiz nostājās savās īstajās vietās. PS;VAIRĀKAS REIZES PADOMĀJIET PIRMS,DOTIES PIE ŠĪ ĀRSTA.

S smīkņa 18.06.2013

Tie pilieni ir homeopātija.

M Mary60 18.06.2013

SUHORUKOVS!!! nevis RŪKOVS

L latvis 19.06.2013

vispār ja cilvēkam vajadzētu viņš dotod pie homeopāta, cik saproti runa gāja par ko citu, un tāda sajūta kad atbildes atraksta kāds no šī ārsta pietuvinātajiem.

L latvis 19.06.2013

suhorukovam rūp tikai nauda, ne cilvēks ar savu slimību, un kā tik pēc iespējas vairākiem iešķiebt, homeopātiju, jo no tā viņs arī pelna.

S smīkņa 19.06.2013

Viņš nebūt nav vienīgais dakteris, kurš tic homeopātijas drazai.

D DINA 02.06.2024

Man bija vizīte pie Oļega Suhorukova, par ko es neko labu nevaru pateikt. Tas viss bija oficiāli Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas poliklīnikā, par ko samaksāju 65 eiro. Vēlējos saņemt konsultāciju, jo ļoti sāp mugura, pat tik tālu, ka kājas brīžiem neiet. Bija cerība, ka pieredzējis ārsts nozīmēs kādu ārtēšanos, izrakstīs zāles, bet nekas tāds nenotika. Līdzi bija visādi papīri ar analīžu un izmeklējumu izrakstiem, kas šim ārstam pilnīgi neinteresēja. Viņš paziņoja, ka man kaut kas nav kārtībā ar galvu, ka pirmāmkārtām jāārstē nervi un mugura man sāp tāpēc, ka negribas iet uz darbu. Tad piedāvāja tūlīt noņemt mugurassāpes, kam piekritu, kaut teica, ka varētu būt nepatīkamas sajūtas. Paņēma manu labo roku un sāka spēcīgi spiest ar pirkstiem vienā punktā locītavā pie elkoņa. Sāpēja nežēlīgi līdz ģībonim, bet šis sāpes tiešām uz brīdi pārmāca sāpes mugurā. Izrakstīja Neuromedin 300mg un 10 masāžas muguras jostas daļai, kas būtu pieņemami un loģiski, bet tad sākās runas par fitoterapiju, par veikalu VOKS Brīvības ielā 108, kur esot tādas smērītes kā nekur citur. Uzrakstīja uz lapiņas divus nosaukumus, kas man obligāti jānopērk. Uz brīdi domāju ka tiešām šis ir viens brīnumdakteris, tomēr izejot no kabineta pēc piecām minūtēm sāpes mugurā atsākās un plus vēl tagad sāpes rokā. Devos uz to Voks Brīvības ielā 108, kur iegādājos kaut kādu Piecu ziedu smēri 30g (17 eiro) un nomierinošu spreju uz brendija bāzes 30 ml (22 eiro). Smēre izrādījās vienkāršs mitrinošs sejas un ķermeņa krems, ko izlasīju uz tūbiņas tikai atnākot mājās, uz spreja es vispār neatradu nekādu uzrakstu valsts valodā, tāpēc domāju, ka to nelietošu. Vai ir vērts iet pie šī daktera spriediet paši, man tas izrādījās dārgi un bezjēdzīgi.