www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikts serviss

Dino Zoo - Slikts serviss

Ļoti neatsaucīgi, ne pretīm nākoši, ne saprotoši pārdevēji!
Ierados veikalā un jautāju, vai varu iegādāties 2 dažāda izmēra suņa kakla siksna un to, kura nederēs atgriezt. Atbildēja, ka jā, 10 dienu laikā.
Kad pēc 4 dienām atgriezos, konstatēju, ka makā nav čeka, attiecīgi, vai nu čeku neiedeva vai aizmirsu to paņemt, veicot pirkumu. Ja pārdevēja būtu cilvēcīga, tad redzot, ka aizmirsu čeku, būtu mani pasaukusi vai nolikusi čeku malā, jo zināja, ka 10 dienu laikā atgriezīšos. Cerēju uz pārdevēju sapratni, jo acīmredzams, iepirkos šeit. Diemžēl! Pārdevēja, kura mani apkalpoja tikai vēroja no malas un izlikās, ka nav ar to saistīta.

08.10.2024

P

H Helsu 08.10.2024

Variants ,ka vienkārši pati pazaudējat vai izmetat čeku nav?Galvenais visi citi obligāti vainīgi izņemot Jūs ...

( ( ͡❛ - ͡❛) 08.10.2024

..jo citos veikalos, darbinieki, ja pircējs nepaņem čeku,no sākuma visu met pie malas un skrien pakaļ pircējam, lai uzprasītu, vai čeks nav nepieciešams, taču, ja neizdodas panākt pircēju, tad čeku iegrāmato uz turpmākajiem 2-iem gadiem un atceras katru pircēju pēc sejas, gadījumā, ja nu pircējs nolems atgriezt kādu preci.

Dusmīgais Ainārs 08.10.2024

Cilvēku izdomai nav robežu 😂, nākošreiz vēl Maximā janopērk 2 maizes un to kas neder tosterī jānes atpakaļ 😏👌