www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

12.10.24, apmeklējām jūsu veikalu, ar domu nopirkt virtuves tvaika nosūcēju. Žēl bija pirmā vīrieša, kas mums centās atrast noskatīto preci, jo tādas nemaz nav, kaut arī ir atlikumā. Paldies viņam, diemžēl vārdu nepiefiksējam. Otrs vīrietis, pēc Ilgas "parunāšanas" ar paziņu, tomēr mums pieslēdzās. Apkalpošana - tas nav, tas nav, to nevar... Ir šis. Ņēmām to kas ir, jo ilgāk gaidit vairs nebija spēka zīdainim, ne arī mums. Piebildīšu, ka gaidījām apkalpošanu otreiz, apmēram pus stundu. Otreiz gaidījām, jo vīrietim bija jāapkalpo arī citi klienti. Un mums bija līdz zīdainis. Nemāniet cilvēkus un izņemiet no stendiem preci, kuras nav, vai nevarat atrast. Vēl būtu jauki, ja būtu ģimenes stāvvietas.

13.10.2024

Good Intentions 13.10.2024

Nav ko vazāties ar zīdaini.

Good Intentions 13.10.2024

Vai arī minēt, ka nav spēka jums un zīdainim. Nevajag gaidīt kādu īpašu attieksmi.

A Atbalsta serviss 14.10.2024

Good intentions, varbūt arī Tev vairs nav ko vazāties pa šo pasauli, izbeidz savu dzīvi un miers.

M Madara 82 14.10.2024

Depo

ž žurcis 14.10.2024

Zīdaiņa pieminēšana nebija nepieciešama. Nav jābūt nekādiem īpašiem atvieglojumiem.