www.sudzibas.lv Delfi & Oil Profit Krāpšana Oil Profit

Delfi & Oil Profit - Krāpšana Oil Profit

Instagramā redzēju rakstu, ka Circle K darbiniece atlaista jo rakājusies priekšnieka telefonā, kur atklāja, ka viņš saņēmis krietnu summu savā kontā no oil profit.. Kur cilvēki tiek aicināti nopelīt, bet tas viss ir krāpšana. Kā jūs savu nr ierakstāt tā zvana indieši kuriem fonā vēl desmitiem balsis ir un ja nepaceļas telefonu viņi zvana vislaik un neliek mierā. Delfi portālā ir viltus komentàri šim rakstam kur cilvēki itkā saņēmuši naudu savā kontā. Spiežot dislike vai īkšķi uz leju tas automātiski spiež like…. Šim ir jāpazūd no portāla jo acīmredzot delfi ir bijuši uzpirkti, lai šis links joprojām būtu aktīvs.

Https://delfi-zinas.com/?Utm_campaign=oylfoxd8wv&utm_medium=group&utm_content=placement&utm_term=keyword&ad_id=120214932709180112&ad_name=new+sales+ad&adset_id=120214932709110112&adset_name=new+sales+ad+set&campaign_id=120214932709060112&campaign_name=%2877...17%29+-+circle+k+-+1+lv%2fvadim&fbclid=pazxh0bgnhzw0bmaabpise0uhkyanzaps2vscp2lwpngzas6cz5vbjaeusew5rshddjd4b7r1cnq_aem_-s8t_ierjzedatwv_hfi_w

T taisnibascinitajs3 5 st atpakaļ

Delfi-zinas.com nav tas pats, kas ir delfi.lv
Kāds ir uztaisījis viltus lapu līdzīgu delfiem un visādi lohi bez kritsikās domāšanas sociālajos tīklos spiež uz šiem fake rakstiem un pēc tam cepās, ka nenopelna daudzas naudas ;)