www.sudzibas.lv Daugmales Jāņa Bišu Medus Darba devēja atbildība pret darba ņēmējiem.

Daugmales Jāņa Bišu Medus - Darba devēja atbildība pret darba ņēmējiem.

Vēlos brīdināt tos, kuri vēlas pievienoties Daugmales Jāņa bišu medus komandai. No sākuma viss ir forši - saimnieki smaidīgi, viesmīlīgi, tiklīdz ir kādas problēmas ar sociālajām garantijām. Es uzskatu, kad tu veic pārrunas ar darba ņēmēju, ir jārunā nevis tikai par iespējām piedalīties tirdziņos, bet gan, ko tu no likumdošanas spēj sniegt darba ņēmējam. Uz slimības lapām tu rēķināties nedrīksti, lai arī katru mēnesi maksā sociālo nodokli, par atvaļinājuma naudu noteikti tas pats. Es saprotu - visi esam cilvēki, bet es uzskatu un vienmēr tā esmu uzskatījusi, ka darba devējs nes atbildību par darbinieku darba laikā un līguma noteiktajos normatīvajos punktos. Ja nespēj sniegt sociālās garantijas un pārējās ne maznozīmīgās lietas pēc likuma noteiktās kārtības - nav ko pieņemt darbā darbiniekus tad!

K